Kaip taupyti laiką, išimdamas gyvybės draudimo politiką

parašė , 2014-03-25 07:43

Yra daug būdų, kuriais jūs galėjote panaudoti, kad taupytumėte laiką, išimdamas gyvybės draudimo politiką. Tai taip pat priklausytų nuo tipo politikos, į kurią jūs investuosite kapitalą. Kad ir koks vienas jūs išsirenkate, reikalas toks, kad tai bėga per periodą. Kai kurie iš jų yra: trukmės gyvenimo politika ar viso-gyvenimo politika. Trukmės gyvenimo politika garantuotų, kad jūs gaunate truputį pinigų iš reikalo anksčiau, negu jūs mirsite. Tai paprastai turi periodą penki, dešimt ar penkiolika metų. Viso-gyvenimo politika, kuri išmokės bet kuriuo metu jus perduoda. Tačiau, yra visada gyvybės draudimo politikos reikalingumas.
Jūs turite manyti, kad teisingi įrankiai daro jūsų gyvybės draudimo politiką galimybe. Kaip jūs taupote laiką, išimdamas gyvenimo politiką? Kai kurie iš įrankių, kuriuos jūs galėjote panaudoti yra:

Daug žiniatinklio svetainių, kurios rinktų informaciją jums nuo įvairių svetainių ir surinktų informaciją, kad jūs galėtumėte palyginti tai.

Šitos svetainės sugeba apskaičiuoti jūsų draudimo kainą ir dangą jūsų, taip pat kaip jūsų premijas. Jūs taip pat sugebėtumėte pamatyti tuo, kas dengia jus, sugebėtų pasiekti premijai, kurią jūs mokėsite.

Jūs turite svarstyti, kokia gyvenimo politika tai būtų: trukmės gyvenimo politika ar viso-gyvenimo politika.

Kiti būdai garantuoti, kad jūs taupote laiką, išimdamas gyvybės draudimo politiką, yra gyvybiniai. Kai kurie iš būdų, kuriais jūs galėjote padaryti tai padaro sekantį:

Garantuokite, kad jūs gaunate citatas iš taip daugelio vietų, kaip jūs galite. Jie apima bankus (ypač, jei jūs jau turite paskolą vietoje), palyginimo svetainės, ir kiti egzistuojantys skolintojai, su kuriais jūs jau turite politiką, brokerius, ar nepriklausomus finansinius patarėjus.

Įsitikinkite, kad jūs perskaitote smulkų šriftą, kad jūs turėtumėte visą informaciją apie tai, kas apsupama politikoje.

Nekurkite laiko išlaidavimo galimybių. Pavyzdys turėtų gulėti dėl jūsų medicinos geros būklės. Jei jūs tikrai turėsite kažką, kad paskelbtumėte, jūs sutaupysite save ir jūsų šeimą didelis laikas kai prieita prie mokesčio iš politikos. Tai dar svarbiau, tai išgelbės jus, prarastas laikas turi jie sužinoti, kad jūs turite sirgimą ar kad jūs rūkėte.

Tikrinkite savo egzistuojančią dokumentaciją, kadangi tai parodys, ar jūs jau turite gyvybės draudimo dangą. Tai todėl būtų gaištis ir pinigai, jei jūs ieškote ir išimate daugiau draudimo.

Panaudokite trisdešimt dienų periodo ataušimą, kad padarytumėte dvigubai įsitikinęs, kad jūs priimate teisingą sprendimą.

Gyvybinis gyvybės draudimo aspektas, nors, yra, kad jūs turite garantuoti, kad jūs atnaujinate jį. Jūs galėtumėte norėti tikrinti tai, kuo jūsų dangos vertė bus, turi išmokėti, ir prisidėti prie to tame punkte.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.