Kaip tapti draudimo nuostolių vertintoju nepripažintoje valstybėje

parašė , 2015-07-08 18:01

Jei jūs ieškote naujos pajamų srovės, kad prisidėtumėte prie jūsų einamojo darbo ar kadangi gali pasirodyti, pakeitimo pajamos, tapdamos draudimo išmokų nuostolių vertintoju yra ganėtinai pelningos. Tai ypač teisinga KATĖS nuostolių vertintojams. KATĖ reiškia Katastrofą ir kreipiasi į draudimo nuostolių vertintojus, kurie dirba reikalavimai nuo tornadų ir uraganų.

Dauguma valstybių reikalingas licencijos, bet apytiksliai 15 valstybių tokių kaip Koloradas neturi jokių licencijavimo reikalavimų nuostolių vertintojams. Jei jūs gyvenate valstybėje, kuri nereikalingas, kad licencija, dirbanti jūsų naminėje valstybėje, nebūtų svarstoma problema. Tačiau, kai jūs norite dirbti kitose valstybėse, kurios reikalingas licencijavimo, tokio kaip Teksasas, Luiziana, Misisipė, Alabama, ar Florida, svarbu padėti deramą fondą
Jūs norite būti pasiruošęs priimti užduotis be paskutinių smulkių užlaikymų.

Iš pradžių gaukite Nenuolatinę licenciją nuo kitos valstybės tokios kaip Teksasas. Tada jūs galite tiesiog gauti daugumos kitų valstybių licencijas per abipusiškumą. Abipusiškumas reiškia, kad valstybės, kurios reikalingas licencijos pripažins jūsų namus ar pažymėjo namo valstybinį išbandymą, ir leisti jus licencija jų valstybei su tiktai paprasta paraiška ir mažu mokesčiu. Jie nereikalingas, kad jūs praeitumėte jų išbandymo reikalavimus, kurie bus duoti licenciją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra pavyzdys:

John gyvena Kolorade, kuris neturi jokių licencijos reikalavimų. Jis ima Teksaso Visa linijas, Iš anksto duodančias licenciją kursui, kuriam pritaria Draudimo Teksaso Skyrius. Jis tada kreipiasi dėl savo Teksaso Nuostolių vertintojo Licencijos ir valstybių ant jo paraiškos, kad Teksasas yra jo ‘Pažymėta Naminė valstybė’. Tai gali tiktai būti padaroma, jei jūs gyvenate valstybėje, kuri neturi jokių licencijavimo reikalavimų draudimo nuostolių vertintojams.

Kai tik jis gauna savo Teksaso Nuostolių vertintojo Licenciją, jis gali nedelsiant kreiptis dėl savo licencijos Luizianoje, Misisipėje, Alabamoje, ir Floridoje, naudodamas abipusiškumą. Jis tiktai turi užpildyti paraišką ir užmokėti taikomąjį mokestį, kad gautų licencijas kiekvienoje iš tų valstybių.

Teksasas yra žymiai populiariausia vieta gauti nenuolatinę licenciją. Tai yra taip pat lengviausia vieta gauti Suaugusių mokymo kreditus palaikyti jūsų licenciją. Turėkite galvoje, kad, net jei jūs laikote 5 skirtingas valstybines licencijas, jūs tiktai privalote atitikti suaugusių mokymo reikalavimus savo ‘Pažymėtai Naminei valstybinei’ licencijai, tokius kaip Teksasas.

Kitos valstybės tokios kaip Indiana leidžia jums gauti nenuolatinę licenciją, bet deja sunkiau manyti, kad Indiana CE klasės įvykdo licencijos atnaujinimo reikalavimus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atsiminkite, nors, jei jūsų valstybė turi licencijavimo procesą draudimo nuostolių vertintojams, jūs beveik visada turite gauti savo naminę licenciją iš pradžių. Yra taip pat maža saujelė valstybių, kurios neleidžia abipusiškumo ir reikalingas, kad kiekvienas praeitų jų procesui licencijavimą dirbti kaip nuostolių vertintojas jų valstybėje.

Yra paprastų nurodymų:

Jei jūsų valstybė turi licencijavimo reikalavimą nuostolių vertintojams, gauti jūsų naminę valstybinę licenciją iš pradžių.

Jei jūsų valstybė neturi licencijavimo reikalavimo, gauna Teksasą Nenuolatinė licencija su Teksasu būdamas jūsų ‘Pažymėta Naminė valstybė’.

Tai išgelbės jus laikas, pinigai ir sulaikys daiktus paprastus. Reikalavimų nuostolių vertintoju tapsmas gali būti didele nepilna darbo diena ar dirbančia visą darbo laiką karjera. Dabar yra geras laikas paimti jūsų licencijavimą mokymui ir pasiruošti pajamų gamybos užduotims.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.