Kaip savininkų draudimas saugo, perka, kad išleistų turto savininkus

parašė , 2014-11-09 21:03

Turto su ketinimu pirkimas išnuomoti tai ir sukurti turto portfelį yra vienas iš daugelio būdų, kuriais žmonės stato savo būsimus fondus. Investavimas į turtą yra viena iš tų investicijų, kad, net kai rinka krinta, investicija vis dar yra ta pinigų verta.

Tuo pačiu metu, pateikimas užbaigtos nepažįstamųjų prieigos prie jūsų turto ir leisdamas juos gyventi turte atvyksta su teisingu pavojaus kiekiu. Didžiausia klaida kurią daugelis perka, kad išleistų savininkus daryti mano, kad reguliarus namų draudimas apsaugos juos, turi kažkas sugesti tuo metu, kai jie turi nuomininkus, gyvenančius turte. Tai nėra atvejis.
Iš tikrųjų, nomuodamas turtą lauke jums reikia apibrėžto savininkų draudimo, kad apsaugotumėte jus ir jūsų investiciją.

Kaip turto savininkas, net jei jūs turite nuomininkus, liekančius jūsų turte, jūs liekate atsakingas už pastato struktūrą. Tai reiškia pastatą savarankiškai, garažus ir net fechtavimąsi. Jei medis nuvirsta per audrą ir smūgį į turto pusę, tai yra jūsų atsakomybė suremontuoti tai.

Tai yra turto savininkų pareiga garantuoti, kad turtas yra tinkamas gyventi visada, ką tai reiškia, yra, kad jūs esate atsakingas, kad garantuotumėte, ten valdo vandenį, vandentiekininko darbo darbai efektyviai ir nėra jokių problemų su elektra. Kai daiktai sugenda ir jūsų nuomininko telefonai, kad patartų, kad yra tekėjimo, kuris užliejo turtą, jūs esate atsakingas už remontą, kuris yra, kodėl savininkų draudimas siūlo jums šią apsaugą.

Savininkų draudimas taip pat siūlo jums, kad vertinga vieša atsakomybės danga, kad jums reikia, perduodamas raktus nuomininkų ir duodamas juos gebėjimas gyventi jūsų turte. Vieša atsakomybės danga apsaugos jus prieš bet kokius reikalavimus, kurie baigiasi dėl nelaimingo atsitikimo turte, kuris yra pamatytas kaip savininko atsakomybė.

Tai galėjo būti nelygiu pėsčiųjų taku, lubos, griūnančios ant nuomininko ir sukeliančios sunkų sužeidimą ar katilo išsiveržimą ir nuomininką, slystantį vandenyje, kadangi jie dumia, kad išjungtų viską.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs esate teisiškai atsakingas už bet kokius viešus atsakomybės reikalavimus prieš jus, ir jie gali pasiekti tūkstančius. Be tinkamo savininkų draudimo vietoje, jūs galėjote baigti tuo, kad mokėjote šį kiekį iš savo savos kišenės.

Atsitiktinis pakenkimas yra dažnai aukščiausias prioritetas bet kokiam turto savininkui. Jūs galite ne visada sudaryti biudžetą tam, kai daiktai sugenda, ypač jei jūs turite daug ypatybių, jūs išnuomojate. Mažiausias daiktas toks kaip katilo reikalavimo palaikymas ar elektrinė klaida, gali nustatyti jus atgal Keli šimtai svarų.

Geras savininkų draudimo polisas apsaugos jūsų pastatą, atsitiktinį pakenkimą ir jūsų atsakomybės dangą.

Daug turto savininkų nusprendžia pridėti papildomą dangą prie savo savininkų draudimo. Tai gali apimti daug skirtingų dangos opcijų garantuoti, kad jūsų visas turtas turi apsaugą, kurios jam reikia.

Viena iš populiariausių papildomų dangų apima nuomojamų pajamų praradimą. Atveju jūsų nuomininkai išvyksta nakties viduryje, neįspėdami, ir jus palieka, bandydamas surasti tinkamus pakeitimus, jūs prarandate pinigus. Iki tol, kol jūsų turtas sėdi tuščias, jūs prarandate grynųjų pinigų pajamas.

Jei jūs pasitikite savo nuompinigiais, kad užmokėtumėte jūsų paskolą, tai gali būti finansine katastrofa, kurios jūs nelaukėte, katastrofa, su kuria jūsų politika gali dalyvauti. Didžioji dalis politikos išmokės nuompinigius už komplekto laikotarpį, duodant jus daugiau negu reikia laiko surasti tinkamus pakeitimo nuomininkus.

Kita papildoma danga kurią jūs galite pridėti prie politikos apima alternatyvų sutarimą jūsų nuomininkams. Atveju yra ugnis, ir turtas yra netinkamas gyventi, o ne prarasti jūsų nuomininkus, jūs galite užmokėti už alternatyvų sutarimą, kol turtas nėra paruoštas jiems trauktis atgal.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.