Kaip pasiruošti, deginkitės, ir sukaupkite moliūgo sėklas

parašė , 2013-01-24 09:58

Jei jūs normaliai išmetate savo moliūgo Sėklos po to, kai jūs išlenkėte savo Jack-O-Lantern, tausokite mintį moliūgo sėklų pašalpai. Aš manau, kad mes visi dabar žinome tai, kaip sveikos sėklos yra jūsų dietiniam poreikiui. Žr. apačioje Moliūgo Sėklos Receptui, kurį net vaikai gėrėsis. Prieš sėklų kepimą jie turi būti paruošti. Po to, kai jūs išlenkėte savo Jack-O-Lantern, padėkite visas sėklas rutulyje. Jūs turite nunešti visą įtempimo moliūgo mėsą nuo sėklų. Moliūgo Sėklos džiūs ir bus sunkesnės tvarkytis, jei jūs nepadarysite to, kai tik jūs baigėte išlenkti savo moliūgą, taip garantuokite, kad jūs valote juos tuo metu, kai mėsa yra vis dar drėgna.

Padėkite sėklas koštuve ir skalavime po šaltu vandeniu, nunešančiu bet kokią mėsą, kurią vis dar palieka ant sėklų. Sėklos tada turi būti skleistos ant lapo vaškuoto popieriaus ir paliktos, kad džiūtų per naktį. Jei jūs norite sėklų, sūdytų, tada deda rutulyje jūrų pirmas ir išvyksta per naktį. Kitą dieną nuneškite nuo rutulio, ir paplitimas ant vaškuoto popieriaus išvyksta per naktį džiūti. Jei jūs kepate sėklas orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje, ruošimasis yra tas pats.

Moliūgo Sėklos Receptas (sėklos gamino valgį mikrobangų krosnelėje),

Paimkite stačiakampį kepimo patiekalą, kuris yra tinkamas mikrobanginiam valgio gaminimui ir dėti sūdytą sviestą kepimo patiekale. Įkaitinkite sviestą maždaug 30 sekundžių. Pridėkite sėklas ir padenkite lydytu sviestu. Užuolaidos skleiskite sėklas pagrinde patiekalo viename single net sluoksnis. Moliūgo sėklų kepimas turi užtrukti apytiksliai 8 minutes ant aukšto (kol jie nėra lengva auksinė spalva), bet jei jūs nustatysite mikrobangų krosnelę 2 minutes laiku ir tęsite maišyti valgio gaminimo sėklas, kad neleistumėte jiems degti, jūs sugebėsite gauti geresnę mintį dėl to, kaip ilgai jie paims, kadangi kai kurios mikrobangų krosnelės yra galingesnės negu kiti. Po valgio gaminimo, moliūgo sėklos gali būti apibarstytos jūsų mėgstamas užkulas.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.