Kaip paruošti siuntą pervežimui

parašė , 2017-04-17 15:17

LogistikaJeigu jums reikalingos vietinio pervežimo ar tolimųjų reisų transporto paslaugos, ir jūs esate ne juridinis, o fizinis asmuo, jums gali reikėtų patiems supakuoti siuntą. Kaip tą padaryti, kad transportavimo metu nenukentėtų siuntos turinys, o visa siuntinio kelionė būtų iš tiesų kokybiška?

Rasti tinkamo dydžio dėžę

Visų pirma – reikia rasti tikrai tinkamo dydžio dėžę. Jeigu siunčiate batus, tuomet reikia batų dėžutės. Jeigu siunčiate telefoną – tuomet telefono dydžio dėžutės. Ir ne atvirkščiai. Kartais žmonės ima dėžutes, kurios būna per mažos. Tuomet pats siuntinys, daiktas išlenda per kraštus, gali būti lengvai pažeistas. O kai imama per didelė dėžė, transportopaslaugos kainuoti nepagrįstai per daug. Juk kam sau kišti siuntą į per didelę dėžę ir mokėti už tos dėžės vietą mašinoje. Paprastai transporto paslaugos kainos apskaičiuojamos pagal tai, kokio dydžio yra siunta, kiek sveria, kokiomis sąlygomis turi būti gabenama, ir kur ji keliaus. Jeigu siunta didesnė, tai ir kainuos daugiau. Dėl to visada verta skirti šiek tiek daugiau laiko ir pasistengti siųsti dalykus jiems pritaikyto dydžio dėžėse.

Pripildyti užpildo

Dar vienas svarbus patarimas – užpildyti tuščią dėžių erdvę specialiu minkštu užpildu. Tai gali būti kažkokios specialios granulės, minkšti kukurūzų tipo daiktai, taip pat nedidelės plastikinės pagalvėlės, burbuliukai plastike ir pan. Dažniausiai toks standartinis užpildas pabyra ir iš dėžių, kuriose jūs pats gaunate kažkokias siuntas. Ypatingai tada, jeigu siunčiatės kažką lengviau dūžtančio. Toks užpildas sumažina smūgių jėgą, sušvelnina kelionę. Tuomet gaminys gali dėžėje keliauti it pataluose – minkštai ir saugiai. Tuomet jokia kelionė nebaisi.

Supakuoti

Kitas svarbus dalykas siunčiant siuntą – mokėti ją tinkamai supakuoti. Patariama ilgesnei kelionei ne tik į dėžę įdėti, bet ir gražiai viską užklijuoti. Galiausiai, labai paprasta ir efektyvi pakavimo medžiaga yra paprasta maistinė plėvelė. Ja apsukę dėžę, turėsite labai tvirtą pakuotę, kuri tikrai neatsipalaiduos.

Nurodyti visus kontaktus taip pat būtina. Verta juos dėti į sluoksnį po skaidria plėvele, tuomet būsite tikri, kad tikrai informacija niekur nedings.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.