Kaip neužkimšti kanalizacijos

parašė , 2017-04-27 23:55

Kiekvienuose namuose, kad ir kokie jie gražūs būtų, apačioje yra kanalizacija, į kurią suteka patys bjauriausi mūsų nešvarumai, atliekos. Tačiau kartais kanalizacijos neprižiūrime ir ši užsikemša. O vertėtų ją puoselėti taip pat, kaip brangų baltą kostiumą, Nors ji ir nešvari, tačiau jos problemos gali būti tokios didelės, kad verčiau niekada stengtis jos neužkimšti be reikalo. Kaip tą padaryti? Priklausomai nuo to, į kurį kambarį nueisime.

Kriauklėje virtuvėje

WavinŠtai kriauklėje virtuvėj kanalizacija dažnai užsikemša kavos tirščiais arba didesniais netirpiais maisto likučiais. Ypač pavojingi tirščiai ir visokios kruopos, kadangi tokios medžiagos yra linkusios ne tirpti, o brinkti vandenyje, taigi, jos kaip monstras vamzdžiuose įstrigusios tik didėja. Dėl to būtinai reikia turėti sietelį ant kriauklės kanalizacijos angos ir visada indus plauti ar kažką mesti į kriauklę tik esant tam sieteliui, apsaugai. Taip pat dėl kavos tirščių reikėtų išsiugdyti įprotį juos išmesti iškart į šiukšlių kibirą, o tik tada plauti puodelį. Žmonės, kurie turi normalius kavinukus, tą žino ir iš jų iškart išmeta tirščius į kibirą. O tie, kas gyvena truputį kitaip ir geria lietuvišką kavą su verdančiu vandeniu, supiltu ant tirščių, galiausiai juos turi savo puodelio dugne. Todėl jie būna šlapi ir panašūs į skystį. Tokius nepatogu pilti į šiukšles, nes šios ims varvėti. Tada pila į kriauklę, o tai tampa jos ir kanalizacijos užsikimšimo priežastimi.

Vonioje

Vertėtų pasirūpinti, kad ir kanalizacija vonioje išliktų nepaliesta, viskas ten būtų gerai. Ten taip pat galimi labai nemalonūs dalykai, jeigu užsikimštų. Dažniausiai vonioje kemšasi vamzdžiai plaukais. Ypač namuose, kur gyvena ilgų plaukų savininkės. Tad ten taip pat būtina naudoti tinklelį ir apskritai dažniau pasistengti tuos plaukus išimti.

Tualete

Dauguma dalykų, kurie patenka į tualetą, nebūna blogi. Jie tirpsta ir skaidosi. Tačiau jeigu ten bus metami tamponai, higieniniai paketai, šiukšlės, netgi popieriniai rankšluosčiai, o ne tualetinis popierius, tuomet gresia tualeto užsikimšimas. O šią kanalizaciją užkimštą turėti nemaloniausia.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.