Kaip naudingas yra kainos ant palyginimo žiniatinklio svetainės, ieškodamas draudimo?

parašė , 2015-08-04 18:24

Jūs neturite išleisti labai ilgai žiūrėjimo televizorių šiomis dienomis, kad susitiktumėte skelbimą nuo vienos iš Jungtinės Karalystės daugelio kainos palyginimo paslaugų, žadėdamas gauti jus geriausias reikalas ant jūsų draudimo, jei jūs naudojate jų žiniatinklio svetainę. Šis straipsnis pažiūri į tai, kaip naudingas šitos svetainės iš tikrųjų yra, ir ar yra geresnių būdų surasti teisingą draudimą jums.

Daugiau kaip 10 milijonų žmonių naudoja kainos palyginimo svetaines kasmet Jungtinėje Karalystėje. Dėka pastovaus reklamavimo ir ponuosmukio pinigų gelbėjimo klimato, šitos svetainės tapo pirmu sustojimu didelei gyventojų proporcijai, kai laikas ateina, kad nupirktų ar atnaujintų draudimą.
Pirmas klausimas, kuris svarstytų, išsirinkdamas, ar panaudoti šitas svetaines, yra, kaip patikimas yra jie? Su sąlyga, kad visa priežastis panaudoti juos gauna geriausią vertę pinigams, svarbu nustatyti, ar jie iš tikrųjų duoda jums geriausias galimas kainas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Būdas šitas svetainių darbas yra, leisdamas draudikų ypatybę jų tvarkaraštyje vietoj komisijos dėl bet kokių pardavimų, kuriuos sąrašas kuria. Vidutinė komisija įkrovė, yra apytiksliai 25 %, ir kartais draudimo bendrovė perduos tai klientui, turėdama galvoje, kad klientas, kuris naudoja palyginimo svetainę baigs tuo, kad mokės 25 % daugiau kaip vieną, kas eina tiesiai į draudiko žiniatinklio svetainę.

Tačiau, tai yra ne visada atvejis, kurį jūs mokate daugiau, todėl, kad dažnai komisija bus įstatyta į draudimo pastovias kainas, tokiu būdu tai neturės jokios reikšmės, ar jūs einate tiesiai į jų svetainę ar atvykstate per palyginimo svetaines. Iš tikrųjų, kai kurios kainos ant palyginimo žiniatinklio svetainės iš tikrųjų eis pirma dalies komisijos, kad numuštų jų konkurentų kainą, taip eidamos, kainos palyginimo maršrutas galėtų net atsidurti pigesnis!

Manykite taip pat, kad kelios pagrindinių draudimo bendrovių priėmė sprendimą nerodyti ant kainos palyginimo žiniatinklio svetainių, kad sutaupyti ant komisijos ir apkaltinti jų klientus žemesnė kaina.

Aiškiai tai yra labai neaiškus paveikslas, ir ten garantavo būdą gauti geriausią kainą, neleidžiant labai daug laiko rinkimo citatų.

Kitas didelis klausimas, su kuriuo palyginimo žiniatinklio svetainės turi būti išmatuotos yra, jie iš tikrųjų gelbėja jus laikas? Tai yra vienas iš jų pagrindinių pardavimo punktų – mintis, kad jūs naudojate šitas svetaines, kad išgelbėtumėte jus, laikas kitaip išleido tinklo geriems reikalams tralavimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tikrai teisinga, kad kainos palyginimo valdymas siūlo jums tiktai būtinumo palengvėjimą įeiti į jūsų detales vieną kartą, ir paskui duoda ilgą sąrašą citatų iš daugelio skirtingų šaltinių, ir tai daug greičiau negu visų tų citatų gavimas individualiai.

Tačiau, procesas yra ne visada taip greitas ir beskausmis, kadangi jis yra reklamuotas, todėl, kad jūs turite iškęsti kankynę kurti jūsų pranešimą, įdėdamas jūsų detales ir atremdamas komercinius pokalbius telefonu nuo gausių draudimo bendrovių, į kurias palyginimo svetainė perdavė jūsų skaičių.

Reziumė, yra argumentų ir prieš kainos palyginimo kompanijų naudojimą. Tai yra neabejotinai naudingas įrankis jūsų medžiokliniame sandėrio arsenale, bet tuo negali pasitikėti, kad surastų pigiausią reikalą jums kiekvieną kartą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.