Kaip mokyti komercinį atstovą būti efektyvus

parašė , 2015-09-21 12:00

Draudimo bendrovės sutelkia daug savo dėmesio naujų atstovų papildymui. Priežastis yra labai paprasta; atstovai paaiškina naujų verslo Draudimo bendrovių daugumą, rašo.

Su sąlyga, kad naujas atstovo produktyvumas yra svarbiausias į ilgą pasisekimą, atrodytų, kad mokymo programos, kurios garantuoja tai gausiai būtų daugumos Draudimo bendrovių. Liūdnai tai nėra būdas, kuriuo tai yra. Net į šią dieną yra neįtikėtinas kiekis apyvartos naujų atstovų dėl jų nesugebėjimo tapti produktyvu.

Kas norėtų dirbančios visą darbo laiką komercinės padėties, kuri moka 20.000$ per metus? Kai jūs svarstote visas išlaidas buvimo komisijos padėtyje greta sunkumo gauti naujus klientus asmuo, kuris sutinka su tuo, kas jie galėjo uždirbti visą darbo laiką, dirbantį mažmeniniame pardavime, ar restoranas turi rimtai svarstyti naują karjerą
Aš nepargriaunu tai, ką žmonės mažmeniniame pardavime ar restorano pramonėje praeina. Bet būdamas pilnuose laiko pardavimuose yra labai sunkus. Tai turi daugiau prasmės uždirbti anksčiau minėtas vidutines pajamas kadangi jūs turėsite reikalo su anksčiau minėta vidutine darbo įtampa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tas būdamas atvejis leidžia mane dalytis su jumis metodu, kad mokytų naujus atstovus optimaliam efektyvumui kaip galima anksčiau.

1) Įsitikinkite, kad atstovas turi kažkokį produkto mokymą anksčiau gatvėms smūgiavimo – tai gali būti padaroma klasėje, tinkle ar grupės nustatyme. Atstovas turi turėti pagrindinį supratimą produktų jo kompanijos pasiūlymai greta jo kompanijos pristatymo studijavimo.

2) Nauji atstovai turi pamatyti patyrusius atstovų komplekto paskyrimus – kai jūs sukeliate naują atstovą, jis turi praleisti kažkurį laiką, stebėdamas patyrusią atstovų perspektyvą ir nustatyti paskyrimus. Neturėkite jo stebėti naują šiltą atstovo darbą, vadovauja, našlaitis vadovauja ar kažkas, į kurį šis naujas atstovas nesikreips. Jei jis, kaip laukiama, gaus paskyrimus nuo šalto paklausimo, tai jis turi pamatyti kažką darant tuos paklausimus ir turint pasisekimą. Jei jis ketina nueiti, ir žvalgyti gatvėse jis turi pamatyti tai padarytas pavyzdžio nuo patyrusio atstovo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3) Nauji atstovai turi stebėti pristatymą, užsirašyti pastabas ir nepasakyti, kad žodis – rodo jam, kaip jis yra padarytas nuo pradžios iki galo be pertraukimo.

4) Turėkite naują atstovą dalyvauti pristatyme – leidžia jį įnešti savo indėlį pristatymo, ir treneris gali laikytis ir padėti bėdoje

5) Gale dienos atstovo, kuriam išleidžiama, aiškinti kitiems atstovams, ką jis studijavo iš savo patirties

6) Pakartojimas, šis procesas tiktai išleido naują atstovą daryti visą pristatymą. Tada treneris gali recenzuoti.

Kartojimas yra studijavimo motina.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.