Kaip mėgti eiti šlapiame ore

parašė , 2013-01-18 10:16

Planuodamas pasivaikščiojimą užmiestyje jūs visada manote, kad tai bus gerame orai Birštone tačiau, kai diena atvyksta, su jumis gali stovėti su 12 pastovaus lietaus ir pilko, apsiniaukusio dangaus valandų. Šiame punkte gali būti labai viliojantis panaikinti pasivaikščiojimą ir laukti kitą dieną, bet tai turi ne būtinai įvykti.

Aišku, srautingas lietus daug valandų neketina būti malonumu bet orai Birštone ir jūs turite būti atsargus su žaibu. Vis dėlto, lietinga diena ne būtinai daro blogą pasivaikščiojimą, tokiu būdu yra kai kurie patarimai ant, kaip padaryti didžiąją dalį šlapios dienos.

Yra du svarbūs aspektai, į kuriuos jūs turite atkreipti dėmesį, eidamas lietuje: pirma, praktiniai aspektai kiekvieno laikymo džiovina, šildo ir patogus taip pat kaip teisingas navigacinis ir saugus, vaikščiojimas maršrute be nelaimingų atsitikimų. Antra, psichologinė orai Birštone laikydama žmones sudomino, motyvuotas ir suteikdama jiems geras atmintis, kurios padrąsins juos padaryti panašius pasivaikščiojimus ateityje. Taip, ką jūs galite padaryti?

Dėvėkite gerą neperšlampamą apsirengimą.

Tai yra akivaizdu, bet tai turi visą reikšmę. Jūsų švarkas turi būti neperšlampamas, bet taip pat ir turėti gerą gaubtą, kuris vengia lietaus ir duoda jums gerą platų regėjimo lauką. Per didelis skaičius neperšlampamų švarkų turi gaubtus, kurie pakimba per jūsų veidą prieš jūsų akis, temdydami orų prognozė Birštone. Gaubtas su maža viršūne yra geras; kitaip beisbolo kepurės po jūsų gaubtu rūbų dėvėjimas gali dirbti gerai.

Neperšlampamos kelnės yra taip pat svarbios. Galvokite, kur vanduo nueis po to, kai jis sumažino jūsų paltą, kadangi šitie papildomo rinkimų turo rajonai yra svarbūs.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.