Kaip interpretuoti ženklus ir simbolius ant gijos pažymi teisingai

parašė , 2013-02-22 07:32

Nėrimas vąšeliu yra tiktai adatos darbas, kur vieno siūlo kilpos yra Verpalai pagalba. Nėrimas vąšeliu skiriasi nuo mezgimo [apsisukimas gijos naudojimo mašinos ar rankos], siuvimas [suspaudimas dygsnių su siūlu ir adata], dygsniavimas [kūrimas linijų ar struktūros per skirtingus sluoksnius audeklo] ir siuvinėjimas [darbas pakeltų projektų ant audeklo ar odos].

Nėrimas vąšeliu manytas būti esama teise nuo 18 Th šimtmečio pirmyn. Manoma, kad mezgimas Verpalai nėrimo vąšeliu [t.y. 15 Th šimtmečio pirmyn]. Nėrimas vąšeliu neįgijo populiarumo iki 18 Th šimtmečio todėl, kad tam reikėjo daugiau siūlo, kad sukurtų audinį palyginti su technika, mėgsta, pašoko nalbinding ir mezgimas, kurie buvo populiarūs tuo laiku. Tame periode nėrimą vąšeliu svarstė daugiau kaip hobis negu darbas ar funkcija. Kad įsisavintume nėrimą vąšeliu, mes turime išmokti interpretuoti simbolius ir ženklus ant gijos etiketės teisingai.

Gijos yra tiktai įvairūs tipai pluoštų, kurie yra sukti kartu. Pluoštai gali būti nuo augalo [medvilnė] ar nuo gyvūno kilmės [vilna]. Pluoštai gali taip pat būti sintetinėmis medžiagomis tokiomis kaip akriliniai dažai ir nailonas.

Šitos gijos atvyksta į skirtingus dydžius ir svorius, kad atitiktų Verpalai esate naujokas tam, kad nertumėte vąšeliu tai, yra geresnis išrinkti giją, kuri turi lygų paviršinį ir vidutinį susisukimą.

Gijos yra paprastai žymimos jo ilgio ir ne prie jo svorio. Gijos apskritai yra ridentos ir supakuotos į rutulius. Pagrįstas pluošto sudėtimi ir storiu, gijos ilgis keisis.

Vilna yra labiausiai privilegijuota gija dėl savo Sporto prekės naudojama labai ekstensyviai. Svarbiausia šilko nenauda yra savo kaina. Šilko sugebėjimas greitai atkurti jėgas yra palyginti mažiau palyginant su vilna.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.