Kaip gauti net daugiau valdžios į jūsų egzistuojantį draudimo polisą

parašė , 2017-08-19 10:26

Nors jūs negalėtumėte žinoti to, standartiniai Būsto savininkų draudimo polisai – taip pat kaip automobilis, valtis ir verslo nušvietimas žiniasklaidoje – yra apriboti. Tarpas nušvietime žiniasklaidoje yra, kodėl, kai pakenkimai ar nuostoliai įvyksta, jūs galite pateikti reikalavimą, kuris neišmokės kompensaciją iki pilno masto, kurio jūs laukiate. Dėl šios priežasties, daugelis renkasi įperkamos asmeninės politikos pirkimą.

Ins ir Asmeninės Skėčio Politikos Outs

Kadangi daugiau kaip aštuoniasdešimt procentai skėčio atsakomybės reikalavimų yra dėl autoavarijų, bet koks vairuotojas galėjo susidurti su katastrofiškais nuostoliais be jų. Numatykite kitus teisingus iki gyvenimo pavojaus pavyzdžius.
• šešiolikos metų berniukas vairavo savo tėvo automobilį. Jis nematė sustojimo ženklo kampe ir sudaužė galvą ant kito automobilio. Kitas vairuotojas užsitraukė sunkų savo nugaros sužalojimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Moteris dirbo viršvalandžiai dvi savaites dėl darbo perkrovimo. Ji taip pavargo, kai ji važiavo namo vieną vakarą, kad ji užmigo prie vairo, priverčiančio jos automobilį pasisukti nuo keliuko ant artėjančios eismo juostos. Automobilis pamatė moters automobilį atvykstant į jį ir nukrypo, kad išvengtų susidūrimo. Kito vairuotojo automobilis trenkėsi į mažmeninės parduotuvės parduotuvės priekio lango stiklinę. Pakenkimai apėmė prekių ir sužaloto darbuotojo praradimą.

• virtuvinis rangovas kurį naminis savininkas pasamdė sunkiai dirbo, gerindamas valgio gaminimo taškelį su reformavimu, kai nelaimingas atsitikimas įvyko: jis pargriovė ant pylimo medienos atliekų ir skaudino save baisiai. Kadangi jis neturėjo pakankamai asmeninio draudimo, kad apimtų gydytoją ir ligoninės sąskaitas, jis iškėlė naminiam savininkui bylą.

Ins ir Verslo Skėčio Draudimo poliso Outs

Jei jūs esate verslo savininkas, jūs žinote, kad yra atsakomybės pavojų į jūsų lauką. Tarpai standartiniame komerciniame nušvietime žiniasklaidoje galėjo reikšti finansinę katastrofą atveju reikšmingų nuostolių ir pakenkimų. Galvokite apie kitus pavyzdžius, kad suprastumėte mastą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• tarnautojas tvirtino, kad jos bosas elgėsi su ja klaidingai ir iškėlė bylą dėl seksualinio priekabiavimo.

• Afrikos Amerikos darbuotojas buvo nelaimingas todėl, kad jo bosas perjungė jį kitam skyriui. Jis iškėlė verslo savininkui bylą dėl diskriminacijos.

• boso padėjėjas išvystė riešo tunelio sindromo atvejį, būdamas būtinos chirurgijos priežastis ir keli darbo terapijos mėnesiai.

• praeinantis pėsčiasis užsimetė šaligatvį prieš mažmeninę parduotuvę ir sulaužė jo kulkšnį. Jis registravo skausmą ir kentėjimą bylos taip pat kaip susijusioms medicinos išlaidoms.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.