Kaip gaunamos paskolos internete?

parašė , 2015-04-23 17:13

Internetas dabar tapo prieinamas daugeliui mūsų šalies gyventojų. Pasinaudojus šiuolaikinėmis technologijomis galima reikalus sutvarkyti neišėjus iš namų. Labai paprastai suteikiamos ir paskolos internete. Tereikia atitikti keliamus reikalavimus ir labai greitai jūsų banko sąskaitoje bus pinigai.

Paskolos interneteDabar, kai toks gausus kreditus ir paskolas teikiančių bendrovių sąrašas, tai sunku pasirinkti tinkamą. Tai galite padaryti apsilankę https://paskolose.lt/pirma-paskola-nemokamai ir viską sužinoti apie įvairias kreditus teikiančias bendroves, jų sąlygas ir keliamus reikalavimus. Dažnai galima rasti kur teikiama pirma paskola nemokamai. Tai reiškia, kad jums nereikės mokėti palūkanų ir kitų mokesčių susijusių su paskolos paėmimu. Paprastai tariant grąžinti reikės tą sumą, kurią ir pasiėmėte, pavyzdžiui, mėnesio laikotarpiui pasiėmėte 300 eurų paskolą, tai mėnesio pabaigoje jums reikės grąžinti tuos pačius 300 eurų. Jeigu tokios akcijos nėra, tai jums bus priskaičiuotos palūkanos ir administravimo ar sutarties sudarymo mokesčiai, pavyzdžiui, jums suteikta paskola 300 eurų, o mėnesio pabaigoje reikia grąžinti 349 eurus. Tai reiškia, kad mokate ne tik pagrindinę sumą, kurią pasiskolinote, bet ir 49 eurus, į kuriuos įeina palūkanos ir kiti mokesčiai.

Paskolos internetu gali būti suteikiamos tik tiems, kurie atitinka reikalavimus. Jie daugelyje bendrovių panašūs, tačiau geriausia viską išsiaiškinti pasirinktoje. Paskolos suteikiamos tik pilnamečiams asmenins, kuriems suėjo 18 metų. Amžiaus riba iki kurios galima imti paskolą internetu priklauso nuo kredito bendrovės. Taip pat asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis bei turėti pastovių pajamų. Ne mažiau svarbu ir tai, kad norintis pasiimti paskolą tokiu būdu, turi turėti asmeninę banko sąskaitą ir nurodyti mobiliojo telefono numerį registruojantis. Po registracijos ir visų duomenų užpildymo jums gali prireikti patvirtinti savo tapatybę. Tai atliekama pervedant į nurodytą kredito įstaigos banko sąskaitą pinigus. Dažniausiai suma yra simbolinė, pavyzdžiui, 1 euro centas. Patvirtinus tapatybę bus vertinamas jūsų mokumas ir gaunamas atsakymas dėl paskolos internete suteikimo arba nesuteikimo.

Labai patogu naudotis tokiomis interneto svetainėmis kaip Paskolose.lt ir iš daugybės pasiūlymų pasirinkti labiausiai tinkančią kredito bendrovę ir jos pasiūlymą. Pasiūlymai daugelyje iš jų skiriasi, todėl reikia atidžiai peržvelgti visas taisykles ir paskolos suteikimo sąlygas. Taigi, visiems gerai žinomas patarimas „neskubėti ir perskaityti viską, net ir smulkiausiu šriftu parašytus sakinius“ yra labai teisingas, kuomet kalba eina apie paskolas. Juk įsiskolinimas kredito įstaigai yra atsakingas sprendimas, kurį reikia priimti gerai viską apgalvojus.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.