Kaip draudimo ir deramas žiemos palaikymas gali išgelbėti jus pinigai ir įtampa

parašė , 2013-08-13 19:18

Namų pirkimas gali būti jaudinančiu ir įtemptu laiku. Neturi reikšmės, ar tai yra jūsų pirmi namai, ar jūs patobulinate į didesnius namus, kai kurie daiktai niekada nesikeičia. Jūsų namų draudimas yra vienas būdas sumažinti kiekį įtampos jūsų gyvenime, kadangi jūs perkate savo naujus namus. Kai kuriais atvejais, jūs negalite sugebėti gauti paskolą be draudimo.

Ne tiktai svarbu nupirkti draudimą, bet svarbu nupirkti teisingą nušvietimo žiniasklaidoje kiekį. Pirkimas per daug yra eikvojimas pinigų, ir perkantis nepakankamai nušvietimą žiniasklaidoje gali būti probleminis. Jei jūs perkate per daug draudimo, jūs tiesiog praplaunate savo kietus uždirbtus pinigus žemyn tualetas. Tie pinigai galėjo būti panaudoti kitur jūsų biudžete, ar investuoti kapitalą į jūsų namų palaikymą

Žiemos Kanadoje gali būti labai atšiaurios, ir lediniams lopams būdinga susiformuoti ant stogų. Tai ypač paplitę ant stogų, kurie nėra teisingai sukinėti. Ledas, kuris formuojasi ant stogų gali būti ganėtinai sunkus. Kai ledas tirpsta, jis gali priversti stogą tekėti.

Kartais, būsto savininkai bando taisyti šitas problemas savarankiškai. Jie gali panaudoti įkaitintus elektrinius kabelius ant savo stogo, ar jie gali panaudoti pasirinkimo kirvį, kad silpnintų ledu. Ilgainiui, abi šitų sunkių padėčių gali sukelti papildomas problemas. Šitos problemos apima duobes į stogą, ar sugadintą ir trūkstamą gargždą. Profesionalo samdymas gali sutrukdyti problemoms greitu laiku, bet sugadinti į jūsų stogą, gali vis dar įvykti.

Žinoma, niekas iš šitų sunkių padėčių iš tikrųjų neatkreipia į pagrindinę problemą dėmesį. Yra kita sunki padėtis, kuri gali neleisti ledui formuotis ant stogo. Patvirtinant atikines grindis su izoliacija, tai trukdo oriniam tekėjimui, kuris gali sukelti problemas, kai tai sninga ar lyja žiemą. Tai taip pat reiškia, kad jūs neturėsite praleisti laiko, tirpindamas ledą ir sniegą ant jūsų namų stogo.

Procesas ir kaina patvirtinti jūsų atikines grindis gali keistis priklausomai nuo faktorių įvairovės. Derinkite aplink gerbiamą rangovą dėl išsamesnės informacijos ar kainų apytikriam apskaičiavimui.

Kol jūs nesugebate tinkamai taisyti problemą, jums, galbūt, reikia turėti reikalo su stogo dangos svarstomomis problemomis, kurios kyla. Svarstomų problemų stogo danga gali padaryti reikšmingą vandeninę žalą jūsų namų interjerui. Svarbu pažymėti, kad ne visi vandeniniai pretenzijų reiškimai bus apimti jūsų draudimo poliso. Vanduo, įeinantis į jūsų namus dėl dėvėjimo ir ašaros ant stogo, nebūtų apimtas, ar vanduo, įeinantis į jūsų namus per laiko ilgą periodą, nebus apimtas.

Žinoma, tinkamai jūsų namų priežiūra yra vienas būdas sutrukdyti problemoms. Svarbu sulaikyti jūsų nutekamuosius griovius švarius ir aiškius nuo nuolaužų. Tai padeda sausinti vandenį nuo jūsų namo stogo.

Dėl išsamesnės informacijos apie naminį palaikymą taip pat kaip patarimus, kad sulaikytumėte jūsų namus geros būklės ištisus metus, tikrinkite žiniatinklio svetainę, sukurtą Kanados Paskolos ir Apgyvendinimo Korporacijos.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.