Ką draudimo tarpininkai daro?.

parašė , 2012-09-06 23:45

Draudimo pasaulyje yra tų, kas aprūpina draudimo garantinį fondą ir paskui yra tų, kas perka tai. Tačiau, kažkur viduryje, yra taip pat kita forma pardavėjo – draudimo tarpininkas.

Kaip su dauguma tarpininko formų, tie draudimo sistemos viduje iš tikrųjų nesiūlo dangos savarankiškai. Efektyviai jie prisijungia prie pirkėjų su tiekėjais. Tarpininkai yra populiarūs, ir daug rimtų pagrindų.

Jie galėjo padėti išgelbėti jus pinigai

Tai galėtų atrodyti nedaug neįtikima, bet vartojant trečiąją šalį jūs galite dažnai taupyti save pinigai – net kai palyginti su draudimo bendrovės lankymu tiesiogiai. Tai yra tikrai įprasta praktika paskola issimoketinai tarpininkams, kad susitartų dėl ypatingų reikalų su draudikais įsitikinti, kad jų klientai gėrisi geriausiu pasiūlymu.
Tai duoda naudos visoms partijoms, žinoma. Jūs, vartotojas, galėjote pasiekti, kad sutaupytumėte mažus papildomus grynuosius pinigus. Draudimo bendrovė gauna naują politikos savininką, kuris galėjo potencialiai pasilikti aplink daug metų (tokiu būdu pateisinantis bet kokią mažą pateiktą nuolaidą). Tada, žinoma, tarpininkas gaus kažkokią formą komisijos užmokesčio už tai, kad parūpinti naują klientą draudikui.

Kaip toks, šis abipusės naudos tipas garantuoja, kad tarpininkai tęsia klestėti ir pritraukti naujus klientus didžiuliais skaičiais.

Sumažinkite paskolos studentams laiko išleistą ieškojimą labai

Viena iš svarbiausios kankynės, kurią žmonės turi, apsipirkdami aplink naujai politikai yra laikotarpis, kurį reikia, kad palygintų citatas ir dangos terminus. Jūs galite praleisti valandas, medžiodamas daug, tiktai kad tada sužinotumėte, kad jūs galbūt sutaupėte labiau kitur ar kad tai neapima visų ypatybių, kurių jūs norėjote. Tai yra susierzinimas, be kurio daugelis apsieitų.

Su labai daug draudimo tiekėjų ten, darydamas nuodugnų darbą rinkti citatas ir apžiūrėti visą, kas šiuo metu pasiekiama yra operatyvus drenažas. Tai neturi pasakyti, kad tai nėra ta pastangų verta, bet daug žmonių tiesiog neturi kelių valandų atsargos, kad pabandytų nugriebti kelis svarus nuo jų politikos viršūnės.

Viena paraiška visam kompanijų diapazonui

Tęsdamas nuo taupančios laiką temos anksčiau paskolos minėti, vienas iš pagrindinio pranašumo tarpininkų, turėti prieigą prie daug draudikų, yra, kad jūs tiktai turite užbaigti vieną formą, kad kreiptumėtės dėl jų visų. Kaip toks jūs neturėsite pasakyti kiekvienai kompanijai savo metinio atstumo, atsiminti jūsų licencijos lėkštę 5 kartai ar prisipildyti visose asmeninėse detalėse nuolat.

Kai jūs panaudosite draudimo tarpininką, viena stojančiojo anketa leis jums aprūpinti visą būtiną informaciją į gausias partijas. Tada, užuot lyginę kainas savarankiškai, jie taip pat parodys jums, koks pigiausias pasiekiamas pasirinkimas yra. Jei jūs nesate laimingas dėl to pasiūlymo, jūs galite išeiti ir pabandyti dar kartą kitur.

Tokiu būdu tarpininkas veikia kaip rūšis sutrumpinimo abiem partijoms. Draudimo bendrovės gali įsitikinti, kad jie aprūpina citatas daugiau žmonių, kurdami tolimesnį verslą. Kol klientas gali sutaupyti kankynę ieškojimo aplink ir taip pat su viltimi sumažinti kainą pirkti politiką taip pat. Tai yra labai paprasta sistema iš tikrųjų, bet toks pasirodė, kuris buvo nepaprastai efektyvus.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.