Ką aš turiu žinoti apie trumpalaikį sveikatos draudimą?

parašė , 2015-06-22 21:07

Ar jūs esate mūrininkas, namų šeimininkė, kolegijos studentas, ar internetas marketer, jūs norėsite būti įsitikinęs, kad jūs esate apdraustas prieš rūšį didžiulių sąskaitų, kurias sveikatos svarstoma problema gali pagaminti. Gyvybinis, kad jūs turėtumėte kažkokio tipo sveikatos draudimą. Gera sveikatos draudimo politika garantuos, kad jūs nekrisite į gilų finansinį sunkumą, turi jūs turėti pagrindinę ligą ar nelaimingą atsitikimą. Su derama sveikatos draudimo politika vietoje, jūs galite būti užtikrintas, kad jūs esate gerai paruoštas ir įsitikinęs tuo atveju, jei neįsivaizduojamas vyksta. Paprastai sveikatos planas yra gautas per darbdavį, bet yra tam tikrų situacijų, kur asmuo turi surasti trumpalaikį jų draudimo poreikio sprendimą.
Asmuo gali pasirodyti tarp darbo vietų, atsistatydino anksti, naujai baigė kolegiją, ar tiesiog be draudimo dėl bet kokios priežasties. Yra, kur laikina sveikatos draudimo politika yra puiki. Pora kitų pavyzdžių asmenų, kurie gali būti šitų politikos tipų reikalingume yra naujai paleisti kariniai žmonės ir tie, kurie gali pasirodyti ant streiko. Taip pat, Žmonės, kurie neseniai kreipėsi ir laukia pritarimo tipiškai medicininio draudimo politikai gali sujungti tiltu laiką tarp politikos su trumpalaikiu susitarimu. Tai yra tik keli pavyzdžiai žmonių ir laikai, kurie yra nauda, tinkama šitiems planams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, ką jūs turite turėti galvoje, apsipirkdamas politikai? Sekantis yra užuominos ir daiktai turėti galvoje.

Kaip su kažkuo, nepirkite pirmos politikos, į kurią jūs žiūrite. Neskubėkite, kad rūpestingai palygintumėte planus, normas, ir nušvietimą žiniasklaidoje. Tokiu būdu, jūs pasimokysite apie visą skirtingą pasirinkimą, pasiekiamą jums. Yra subtilių skirtumų tarp kompanijų, ir jūs norėsite ištirti juos visus prieš sprendimo priėmimą. Būkite įsitikinęs, kad jūs gaunate geriausią pasiūlymą dėl kainos ir nušvietimo žiniasklaidoje kiekio.

Nušvietimas žiniasklaidoje, kuris yra pasiūlytas įvairių kompanijų keičiasi labai. Žinokite iš anksto, ko jums reikės. Jūs turite ypatingą poreikį? Jie bus apimti, ir taip toliau? Pavyzdžiui, keli, bet ne visos kompanijos apims psichinės sveikatos rūpinimąsi ir persodinimą. Jie yra daiktų rūšys, kad žinotų. Didžioji dalis politikos apims visą nušvietimą žiniasklaidoje, kurio jūs lauktumėte. Ligoninės rūpinimasis, testai, chirurgija, rutiniškas gydytojo kabinetas aplanko ir taip toliau. Tai yra, kodėl gyvybinis, kad jūs nustatytumėte tai, ką bet kokios politikos nušvietimą žiniasklaidoje jūs rimtai svarstote, kad įsitikintumėte, kad tai yra teisė, tinkama jums.

Kaina yra svarbiausias apsvarstymas be to. Politika nepadarys jus jokia nauda, jei jūs negalėsite leisti sau jos! Kaip su bet kokiu pirkimu, kaina svyruos priklausomai nuo ypatybių, pageidaujamų ir įtrauktų. Net asmens giminė įeis į žaidimą. Aktuarijai praleido daug laiko, nuspręsdami, kas apkaltinti vyrus prieš. moterys, pagrįstos procentiniais dydžiais ir taip toliau. Amžius taip pat turės reikšmę politikos kainoje. Vieną kartą per amžių trisdešimt, premijos yra linkusios pakilti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tam tikros ydos pakels kainas. Jei jūs rūkysite, jūs galite laukti, kad užmokėsite daugiau. Turėkite galvoje, kad yra daug faktorių, kurie įeina į politikos kainą. Tai iš tikrųjų nėra sausainio pjoviklio metodas. Kaip tai ar ne, tokios politikos draudikai yra verslas, ir jie pasikliauja faktu, kad jums nereikės politikos. Jie svarsto visus savo klientus kaip iš esmės pavojai.

Atminkite visus šituos dalykus, kadangi jūs apsiperkate aplink trumpalaikei sveikatos politikai. Atminkite savo sveikatos poreikį visada. Jūs norite garantuoti, kad jūs perkate absolute geriausia politika jums.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.