Jūsų verslo namuose saugojimas.

parašė , 2012-07-17 11:02

Daug firmų žino, kad jie turi turėti verslo draudimą, bet jei jūs tik išvykstate, ir jūs turite verslą namuose, padarykite jūs žinote, jei serveriai.lt jūs esate apdraustas. Turint verslą būtina gauti verslo draudimą, tokiu būdu jūs žinote, kad jūsų turtas yra apdraustas, ir jūs turite atsakomybės draudimą. Jūs taip pat norėsite gauti draudimą apsaugoti pastatą ir turtą, kad verslas eina, tai apima namines firmas.

Daug žmonių su naminėmis firmomis mano, kad jų būsto savininko politika dengia jų verslo draudimą. Taip, kai kurie būsto savininko draudimo polisai tikrai dengia tam tikrus aspektus drausti naminį verslą; tai vis dar yra nepakankamai apsauga. Dauguma naminių draudimo polisų, kurie dengia namines firmas yra apriboti iki apytiksliai 2.500$ verslo įrangai ir turtui namų viduje, ir tiktai apytiksliai 250$ to, kuris yra už namų ribų
Tai reiškia, kad, jei jūsų kompiuteriai, faksas, spausdintuvai, kopijavimo aparatai, ar kažkas jūsų verslui sugadinama, draudimas nedengs visa to.

Verslo draudimui, normaliai gerai turėti turto nušvietimą žiniasklaidoje, ir atsakomybės nušvietimą žiniasklaidoje. Turto nušvietimas žiniasklaidoje yra tik, kad, politika, kuri padeda saugoti jūsų pastatą, turtą, įrangą, ir kitą verslo nuosavybę nuo ugnies, potvynių, ir vagysčių. Atsakomybės nušvietimas žiniasklaidoje reiškia, kad, jei jūs turite įsiskolinti pinigus kažkam kūno sužalojimui, ar materialinei žalai dėl jūsų verslo, tada jūsų draudimas padės apimti kreditai internetu kainą, kadangi tai nubrėžiama bendrais bruožais jūsų politikoje. Dvigubas tikrinimas prieš pateikimą gerai ant verslo draudimo poliso, kuriuo abu nušvietimo žiniasklaidoje planai yra pirmas kreditas nemokamai ten.

Kai kurios draudimo bendrovės turi specifinį tipą draudimo poliso firmoms namuose. Jie normaliai padeda būsto savininkus ir verslo draudimą į vieną politiką. Ši politika turi apimti atsakomybę, praradimą pajamų pakeitimo, ir būsto savininko nušvietimą žiniasklaidoje ugniai, vagystei, potvyniams, ir asmeniniams įsipareigojimams. Truputis politikos taip pat apims verslo automobilį; tam tikra politika gali apimti asmeninį automobilį, kuris yra kartais naudojamas verslui. Kai kurios kompanijos taip pat siūlo tapatumo restauraciją ir duomenų kompromiso nušvietimą žiniasklaidoje, kurie padeda, kai kažkas kerta jūsų sistemą, ir jūs ar jūsų tarnautojai tampate tapatumo vagystės aukomis. Dvigubas derina aplink kompaniją, su kuria jūs planuojate gauti savo politiką įsitikinti, kad jie dengia tai, ko tiksliai jums reikia apimtas.

Jūs galite taip pat norėti svarstyti gavimą sveikatos ir gyvybės draudimo, jei verslas namuose yra jūsų darbas visu etatu. Šitų draudimo polisų turėjimas leidžia jums turėti pašalpą jums ir bet kuriam iš jūsų tarnautojų. Jūs norite įsitikinti jūsų, turi šitą politiką todėl, kad kažkas gali įvykti, ir jūs norite turėti geriausią draudimą, galimą dėl visa ko.

Verslo pradžia gali būti nauja ir jaudinanti, net jei jūs turėjote verslą valandėlę; tai yra vis dar malonumas ir įdomus. Jūs norite įsitikinti jūs, jūsų verslas, jūsų tarnautojai, ir, žinoma, jūsų namai yra apimti jūsų draudimo poliso. Tai gali reikšti, kad jūs turite atskirą naminį draudimo ir verslo draudimą, bet jūs tik norite turėti geriausią galimą apsaugą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.