Jūsų pajamų saugojimas: kodėl jūs negalite pasitikėti acc, kad perduotumėte jus

parašė , 2014-07-21 15:51

Naujojoje Zelandijoje, mes neturime jokio klaidos nelaimingo atsitikimo kompensacijos plano, žinomo kaip ACC dėl Nelaimingo atsitikimo Kompensacijos Korporacijos.

Bet ACC įgaliojimo supratimo trūkumas ganėtinai yra paplitęs. Prielaida yra, kad ‘nelaimingas atsitikimas tiktai ketina apluošinti mane’, kuris palieka kivius plačiai atvertus finansiniams sunkumams, stovėdamas su nedarbingumu.

ACC yra suprojektuotas, kad patenkintų finansinius norus aukos dėl nelaimingo atsitikimo situacija, nunešanti ginčytiną asmens atgavimo aspektą. ACC yra, kažkas nepristato kur nors kitur pasaulyje, kur nelaimingo atsitikimo auka turi apmokėti jų išlaidas ir darbą, kad atgautų juos iš atsakingų.
Pavyzdžiui, James leidosi savo kelyje namie ir suklupo dėl nelygaus žingsnio, laužydamas jo kulkšnies reikalavimo chirurgiją. ACC apėmė kainą jo chirurgijos, ligoninės buvimo, atkūrimo ir 80 % jo pajamų tuo metu, kai jis buvo nuo darbo. Kitur pasaulyje kaip turto savininkas, jis turėtų apimti savo savas kainas.

Kaip daug žmonių jūs galbūt nusprendėte, kad ACC apsaugos jus, jei jūs turėsite nelaimingą atsitikimą. Bet nedarbingumo statistika rodo, kad apytiksliai 60 % nedarbingumo reikalavimų yra sukeltas įvykių be nelaimingų atsitikimų.

Laikas šalin atgavimui nuo širdies priepuolių ir vėžio gydymui yra bendros, išsigimstančios sąlygos, kur sujungimo vieta susidėvi, ir žmonės turi atgal bėdą, dažnai yra pajamų apsaugos reikalavimų priežastis, bet ACC nemokės už juos. Praradimas mylimo ar pagrindinio atvejo kažkieno gyvenime gali atsidurti su depresija ir susirūpinimu, kuris neleidžia žmonėms dirbti.

Net dėl nelaimingo atsitikimo situacijos žmonės vysto šalutines sąlygas, kurios neleidžia jiems dirbti. Bendriausia situacija yra depresija ir psichinė sveikata. ACC apims jus tuo metu, kai jūsų kūno sužalojimas gyja, bet jei jūs išvystysite depresiją kaip nelaimingo atsitikimo pasekmė, ir jūsų originalus sužalojimas užgijo tada, ACC apskritai išjungs čiaupą ant jūsų. Tai yra, kur jūsų pajamų apsauga pakelia silpną. Išimtis į tai yra pagrindinė pagrindinė trauma, kur pilnas atgavimas yra dažnai sudėtingas pasiekti.

Kodėl jums reikia Papildomos Pajamų Apsaugos

Jei jūs turėsite nelaimingą atsitikimą ir negalėsite dirbti, ACC pakeis iki 80 % jūsų įrodomų apmokestinamų pajamų į apytiksliai 96.000$ maksimumą per metus. Tai yra apmokestinamos pajamos.

Po planu, jei 80 % jūsų pajamų yra daugiau kaip 96.000$ tada visos jūsų pajamos nebus pakeistos dėl nelaimingo atsitikimo situacija, ir jūs turite svarstyti papildomą pajamų apsaugos pasirinkimą.

Jei jūs turite trumpalaikį sužalojimą ir sugrįžtate, kad dirbtumėte skubiai, ACC darbai gerai, kadangi jie keičia jūsų pajamas po 7 dienų (toks kaip trumpas laukia, laikas yra kainuotas draudžiamasis su pajamų apsaugos draudimu).

Tačiau, kas, jei tai nėra atvejis? ACC yra suprantamai sutelkti ties jūsų sugrįžimu, kad dirbtų – net jei tai reiškia skirtingą darbą ar okupaciją. Daugeliui žmonių tai nėra optimali situacija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Philip buvo advokatas ir patyrė pagrindinę traumą, kuri nebuvo jo priežastis, daugiau nebūdama gabi užsiimti įstatymu. Jis galbūt nuėjo ir padarė kitą darbą, kuris nereikalingas šio lygmens protinės veiklos ir iš žemesnių pajamų, į kurias ACC pereis jį. Kadangi jis turėjo pajamų apsaugą, jis gyvena su savo sąlyga su pajamomis, kurias jis turėjo anksčiau savo sužalojimo su pasirinkimu apie tai, ką jis sugeba padaryti. Jis dabar nusprendžia atiduoti jo bendruomenei su laiku, kurį jis dabar turi.

Jei jūsų originalus sužalojimas užgijo, bet jūs negalite grįžti, kad dirbtumėte dėl kažkokio pagrindinio sužalojimo, ACC gali pereiti jus į ligos išmoką, kuri dauguma atvejų reiškia reikšmingą lašą pajamose jums.

Pajamų apsauga antra, yra apie jūsų jūsų savai okupacijai draudimą.

Jei jūs būtumėte ilgam invalidas ir neleistumėte sugrįžti į jūsų originalią okupaciją, jūsų pajamų apsauga užpildytų tarpą tarp jūsų originalių pajamų ir jūsų einamosios situacijos.

Kaip ACC, draudimo bendrovė vis dar norėtų sugrąžinti jus, kad dirbtų jūsų savoje okupacijoje, todėl, kad tai bus geriausias rezultatas daugumai žmonių.

ACC taip pat tipiškai pašalina ‘išsigimstančias sąlygas, bet jie yra apskritai dengiami pajamų apsaugos draudimo, jei politika yra paimta anksčiau sužalojimo ar funkcijos praradimo.

Išsigimstanti sąlyga yra sąlyga, kuri neturi jokio specifinio ‘atvejo’ jos sukėlimas. Pavyzdžiui bloga nugara, dažnai tai atvyksta iš daug mažų įvykių, kurie nėra pažymėti ar atkreipti dėmesį tuo laiku. Daugiau kaip 20-30 metų tai priverčia struktūrą jūsų nugarai blogėti, kol jūs neturite pakankamo trūkumo judėjimo ir skausmo, kuris neleidžia jums sugebėti padaryti daiktus, kuriuos jūs darote.

Papildomai jūs galite paimti daugumą privataus draudimo su jumis, jei jūs judate užsienyje – skirtingai nuo ACC. Net jei jūs gyvenate Naujojoje Zelandijoje, bet kenkiate sau tuo metu, kai užsienyje, jei jūs negalite sugrįžti į Naująją Zelandiją, ACC nedengs užsitrauktų kainų.

Jane važiavo į Aziją, neturėjo pakankamo kelionės draudimo, kai ji turėjo nelaimingą atsitikimą ant motorolerio ir atsidūrė ligoninėje. Kadangi nebuvo jokio kelionės draudimo, ir Jane buvo užsienio ACC, nemokės, Jane turėjo užmokėti dėl gydymo nuo jos savos kišenės. Jei Jane sugrįžta į Naująją Zelandiją, tada toliau seka viršuje, gydymas gali būti pasiekiamas, bet turėtų būti įvertintas ACC anksčiau, negu bet koks reikalavimas bus priimtas.

Niekas ACC ar privataus draudimo danga nėra paprastas.

Daug žmonių praleidžia užmokesčius todėl, kad jie mano, kad jie turi daugiau dangos, negu jie iš tikrųjų daro. Pavyzdžiui ne supratimas, kurį ACC nemoka, jei jūs esate motinystės atostogose ar tame draudimo bendrovės galėtų atlyginti bet kokius užmokesčius iš ACC prieš tai, ką jie užmokės, dažnai yra nuostabos priežastis politikos savininkui.

Tai yra, kodėl jūs turite gauti ekspertą apžvelgti jūsų draudimą, ypač jei jūs esate savisamdytas.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.