Jūsų draudimo polisas gali būti mainytas – net jei tai yra per suvaržytą periodą

parašė , 2015-01-21 21:06

Per pirmus 5 metus, pasidavimo vertė ir tikroji vertė (fondo vertė) draudimo poliso gali skirtis iš esmės. Tai yra tiksliai priežastis, kodėl panaudota politikos rinka buvo nustatyta.

Panaudota rinka įgalina investitorius nupirkti nepageidaujamą politiką daugiau negu pasidavimo vertė, pasiūlyta draudimo bendrovės. Investitoriai užmokės daugiau, negu pasidavimo vertė todėl, kad politika turi didesnę vertę, jei tai sulaikoma jėgoje, negu jei tai užbaigiama anksti.

Visiems reikia grynųjų pinigų. Tai galėtų būti dideliu smūgiu, kad suprastų, nors jūs turite politiką, grynųjų pinigų vertė yra suvaržyta ir todėl ne pasiekiama jums. Kad įveiktų šią problemą, politika gali būti parduota investitoriui.
Kai politika yra parduota, visos teisės ant politikos yra perleistos naujam savininkui. Naujas savininkas užmokės visas būsimas premijas ir renka brandos vertę, kai politika subręs. Politikos pirkėjai supranta, kad jie gali pasiekti geresnius sugrįžimus, investuodami kapitalą į ikipriklausančią politiką priešingai visiškai naujiems vieno dolerio banknotams. Pirkėjai perka su nuolaida į tikrąją vertę, bet premijoje, kad atiduotų vertę.

Pardavėjas, antra, turi naudą neatidėliotinos prieigos prie fondų. Visa suvaržyta politika yra tradable, ir tai yra vienintelis būdas gauti prieigą prie suvaržytos politikos vertės. Taip pat, išmoka pardavėjui yra aukštesnė, todėl, kad, mainydama pasiūlymą daugiau vertės negu pasidavimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šelpimo politika yra taupymo planas, kuris išmoka sutartinio periodo pabaigoje. Jei poliso savininkas baigia šelpimo kontraktą anksčiau, tai yra sutarties sąlygų nesilaikymas, tokiu būdu nubaudimas yra apimtas. Tiktai premijos plius 5 % maksimumas bus užmokėtos poliso savininkui.

Mainyta, ar panaudota politika, yra alternatyva ankstyvam investicijos ar politikos pasidavimui. Vertė, kurią pardavėjas gaus, prekiaudamas, yra dažnai daug aukštesnė vertė negu pasidavimo vertė, pasiūlyta draudimo bendrovių.

Apačioje seka platų kontūrą finansinių produktų, kurie yra tradable. Tačiau, turėkite galvoje, kad ne visa politika, derinti, įrašyti į sąrašą bus tradable.

Vienos aukščiausios kokybės investicijos

Lygi Bonuso Portfelio politika

Visas Garantuotas Vystymasis ir Pajamos suplanuoja

Savanoriški/Laisvai pasirenkami trukmės anuitetai

Visi draudimo polisai ir Investicijos per Suvaržytą Periodą

Išėjimo į pensiją anuitetai, gyvybės draudimas išskyrus grįžtamąjį bonusą / tradicinis (išleistas anksčiau 1987), atidėta kompensacija, subrendo, šelpimas, ligoninė ar medicinos plano produktai, laidotuvių planai ir trukmės draudimas nėra tradable.

Politikos prekyba yra tiksliai tas pats kaip pirkimas ar bet kokio kito vertingo dalyko pardavimas. Gaukite patarimą dėl eksperto, prieš bet kokių neinformuotų sprendimų priėmimą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.