Jūs žinote ho-6 formą, standartinis kooperatinio buto draudimo polisas yra išleistas daugumos draudimo

parašė , 2012-05-19 23:26

ikas. HO-6 forma yra standartinis kooperatinio buto draudimo polisas, išleistas daugumos draudimo vežėjų. Tai suprojektuojama atskiram vieneto kooperatinio buto savininkui. Meistro Kooperatinio buto politika yra suprojektuota Kooperatinio buto Asociacijai. Meistro politika dengia pastatą, bendrus plotus, ir kooperatinio buto asociacijos atsakomybę.

Pirmas secret klubas daiktas kurį jūs turite žinoti kaip vieneto savininkas yra – ką aš valdau? Jūs galite valdyti nuo "paskutinio palto dažų", ar jūs galite valdyti nuo "vinių su didele galvute". Taip, jūs galite pažodžiui valdyti sienas, grindis, lubas, kilimai ir taip toliau. Kai tik jūs nustatote tai, už ką jūs esate atsakingas praradime, jūs galite pradėti padėti deramą nušvietimą žiniasklaidoje ant savo savos atskiros kooperatinio buto politikos

Skirstykite jūsų kooperatinio buto politikos dangų (Būstas) tą pastato dalį, kad jūs valdote ir esate atsakingas už praradime. Vėl, sienos, grindys ir lubos, bet galėjo taip pat apimti kitą turtą kaip kabinetai, krosnis, indų plautuvė ar bet kokie pridėjimai, pokyčiai ar pagerinimai, kuriuos jūs galbūt padarėte į savo vienetą. paradise club vilnius Dalis C (Asmeninė nuosavybė) dengia jūsų turinius, kurie apima jūsų drabužius, baldus ir kitą asmeninę mantą. Dalis D (Naudojimo Praradimas) saugo jus, jei jūs praradote savo vieneto naudojimą; pasakykite pavyzdžiui, ugnies praradimas. Šis skyrius užmokėtų jums už bet kokias papildomas pragyvenimo išlaidas, kurias jūs galite užsitraukti dėl jūsų prarandantis jūsų kooperatinio buto naudojimą. Dalis E (Asmeninė Atsakomybė) saugo servai jus prieš reikalavimus kūno sužalojimui ir materialinei žalai, už kurią jūs galite būti teisiškai atsakingas. Ir, Dalis F (Medicinos Užmokesčiai) dengia jus nedideliams ieškiniams nepriklausomai nuo bet kokio aplaidumo Tavim dėtas.

Kai tik jūs nustatėte ribas šitoms nušvietimo žiniasklaidoje dalims, jūs turite manyti, kad kito patvirtinimo pridėjimas padeda apsaugoti jūsų kooperatinį butą. Jūs galite pridėti "ypatingą nušvietimą žiniasklaidoje" ant Dalies A, kuri paplatintų nušvietimą žiniasklaidoje šiam skyriui ir apdraustų jus nuo papildomų pavojų. Jūs turite pridėti "pakeitimo kainos nušvietimą žiniasklaidoje" ant jūsų asmeninės nuosavybės. Tai leistų jums pakeisti jūsų sugadintą turtą be nuvertinimo. Jūs turite taip pat pridėti "praradimo vertinimo nušvietimą žiniasklaidoje". Kartais Asociacija neturi pakankamai nušvietimo žiniasklaidoje, kad užmokėtų vienam iš jų apimtų nuostolių, ir jie turi "įvertinti" tą praradimą kiekvienam vieneto savininkui. Priklausomai nuo aplinkybių, ši nušvietimo žiniasklaidoje dalis galėjo padėti mokesčiui už jūsų atskirą vertinimą. Ir, jūs galėtumėte turėti nupirkti ypatingą nušvietimą žiniasklaidoje papuošalams, kailiams ar kitiems vertingiems dalykams.

Ir, neužmirškite paklausti apie nuolaidas. Jūs galite sugebėti padėti savo kooperatinį butą ir automobilį su tuo pačiu vežėju ir gauti nuolaidą ant vieno ar abiejų politikos. Yra kitų nuolaidų pasiekiami įtraukimo dūmai ar apsauginė signalizacija, nerūkančiojo nuolaida, kliento ištikimybės kreditai, praradimas laisvi kreditai ir nuolaidos link aukštesnių franšizių nešimo.

Visada geriausia konsultuotis su draudimo profesionalu, kad apžvelgtų jūsų tam tikrą poreikį ir nupirktų geriausią nušvietimą žiniasklaidoje jums. Atskira vieneto savininko politika yra palyginti nebrangi, bet jei deramos ribos ir nušvietimo žiniasklaidoje pasirinkimas bus pasirinkti, jūs turėsite puikų nušvietimą žiniasklaidoje vietoje apsaugoti jus prieš praradimą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.