Jūs gulite ant savo automobilių draudimo paraiškos?

parašė , 2013-01-17 07:40

Pozicija ant jūsų automobilių draudimo paraiškos galėjo privesti prie rimtų pasekmių. Jūsų politika galėjo būti panaikinta, ar jūsų praneštas reikalavimas galėjo būti paneigtas, ar blogesnis, jums galėtų atsakyti anapus automobilių draudimo nušvietimo žiniasklaidoje ateityje. Jei jūs esate pripažintas kaltu pagal Draudimo įstatymą, yra galimybės, jūs galėtumėte būti skirtas iki 100$ baudą, 000 pirmam nusikaltimui. Aiškiai, būdamas doras ant jūsų automobilių draudimo paraiškos gali greitos paskolos internetu išgelbėti jus brangus laikas ir pinigai.

Jei jūs tačiau labai kaip GALVOJATE apie šitų detalių apie jūsų paraišką klastojimą, galvokite vėl:
Mylios, kurias vairuojama kreditai bedarbiams

Kai kurie žmonės galėtų netyčia padaryti klaidą apie mylių skaičių, jie uždeda savo automobilį, tuo metu, kai kiti galėtų tyčia gulėti apie mylių skaičių, jie važiuoja, kad gautų žemo atstumo nuolaidą. Kiekvienu atveju, neįvertindamas mylių skaičiaus jūs važiuojate ant savo automobilių draudimo paraiškos, nėra gera mintis. Pabandykite būti nedaug budrus apie mylias, kurias jūs įdedate ant savo automobilio. Jei jūs neseniai perjungėte darbo vietas, ir jūsų važinėti pasidarė ilgesnis, padarykite tai punktu, kad kviestumėte jūsų draudimo agentą ir praneštumėte žinią jam kiek galima greičiau.

Neįrašydamas visų pripažintų vairuotojų į sąrašą namų ūkyje ant politikos

Tėvai paaugliškiems vairuotojams kartais ‘užmiršta’ pridėti savo pripažintus teenaged vaikus prie jų politikos. Paaugliai yra nepatyrę ir yra svarstyti kaip didelės rizikos vairuotojai draudimo agentūrų. Vadinasi, jei jie nori nupirkti atskirą politiką, juos įkrauna žymiai aukštesnės aukščiausios kokybės normos. Jų į jūsų politiką pridėjimas yra palyginti pigesnis pasirinkimas. Užuot nepridėjęs juos prie jūsų politikos, greiti kreditai internetu svarstykite kitus būdus nuleisti kainas. Draudimo bendrovės pasiūlo nuolaidas jauniems vairuotojams be to. Nuolaidos tokios kaip gera studentų nuolaida, ginamoji vairuotojo nuolaida ir nuolaida link saugumo prietaisų į jūsų automobilį montavimo yra keli, kad pažiūrėtų į.

Pozicija apie tai, kur jūsų automobilis yra paliktas

Tai yra įprasta problema dideliuose miestuose. Žmonės neturi erdvės, kad paliktų jų automobilius ir yra priversti gulėti apie tai ant jų stojančiojo anketų. Automobilių aikštelė garaže galėtų kainuoti jums šiek tiek daugiau, negu automobilių aikštelė gatvėje, bet tai yra galų gale saugesnis (toli nuo miesto dėvėjimo ir ašaros ir bjauraus oro) ir patogesnis pasirinkimas.

Kam jūsų automobilis yra panaudotas

Kai kurie žmonės naudoja savo automobilį kasdieniniam transportavimui, bet yra kitų, kurie naudoja jų automobilį verslui. Tokiems žmonėms galėtų pasiūlyti nuolaidą kai kurios draudimo bendrovės. Tai yra jūsų interesų labai išaiškinti su tuo, kam jūs naudojate automobilį, prisipildydamas jūsų automobilių draudimo paraiškoje.

Jūs negalėtumėte suprasti to tuoj pat, bet netikslios informacijos jūsų draudimo tiekėjui aprūpinimas sąmoningai, kad nuleistų jūsų premijas nėra NIEKADA gera mintis. Ką jūs darote, kad pasiektumėte, laikinos nuolaidos galėtų iš tikrųjų kainuoti jums didelį dolerį. Būkite atsargus, būti išmintingas.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.