Jūs esate finansiškai paruoštas 2013?

parašė , 2013-10-26 07:52

Su 2012, atvykstant į galą, svarbu galvoti apie jūsų finansus metus priekyje, kad garantuotų, kad jūs esate paruoštas tam, ką 2013 turi parduotuvėje. Kadangi kurortinis sezonas reiškia daugiau laiko ant jūsų rankų, niekada nebuvo puikesnės galimybės apžvelgti jūsų finansinius planus.

Tai apima žiūrėjimą į jūsų mėnesinį incomings ir išlaidas tokias kaip maistas, paskola, nuompinigiai ir sąskaitos ir paruošimas nelauktoms aplinkybėms su draudimo planų pagalba.

Tačiau, kai pinigai yra aptempti, leisdamas pinigus ant draudimo gali atrodyti nereikalingas, bet daugeliui, galėjo pasirodyti, tai buvo gyvybinis apsauginis tinklas.
Pavyzdžiui, jei jūs esate savisamdytas, geras draudimo polisas jums galėtų būti Pajamų Apsauga. Savisamdyti profesionalai neturi jokio finansinio palaikymo nuo darbdavio, taip, jei jūs negalėtumėte dirbti dėl ligos ar sužalojimo, jūs negautumėte pajamų.

Su mėnesinėmis vidutinėmis išlaidomis namų ūkio apie 1.669£ ir vieno penkto Britanijos be bet kokių santaupų apskritai, tai gali pasidaryti labai sunku. Tai yra, kur pajamų apsauga gali padėti, kadangi mažas mėnesinis užmokestis reiškia reguliarų mokestį, laisvos pajamos bus gautos, kai jūs negalėsite dirbti.

Sunku nuspėti tai, ką ateitis laiko, bet jūs galite būti geriau paruoštas tam. Pasirinkimas teisaus tiekėjo ir teisingo dangos lygmens radimas yra taip svarbūs kaip draudimo poliso turėjimas savarankiškai.

Su labai daug draudimo bendrovių ten, tai gali būti painu. Tokiu būdu yra kai kurie aukščiausi patarimai į teisaus tiekėjo pasirinkimą:

Tikrinkite jų reikalavimų istoriją. Tiekėjų reikalavimo tikrinimas išmoka normą, yra gera vieta prasidėti, išsirinkdamas kuris politika nueiti. Jei jie išmoka reikalavimus dažnai (gera norma yra daugiau kaip 90 %), jūs galite paprastai garantuoti, kad jūsų reikalavimas bus užmokėtas.

Kai jūs gausite savo pinigus? Su pinigais, tampančiais didėjančia įtampa daugeliui profesionalų, gaudamas jūsų pinigus, kai be darbo tampa labai svarbus. Jei jūs norite neatidėliotinų pajamų, įsitikinkite, kad jūsų politika aprūpina tai.

Jūsų okupacija yra apimta? Jūsų okupacija gali daryti įtaką tipui dangos, kurios jums reikia, ir tam tikros okupacijos gali net būti pašalintos iš tam tikros politikos. Žiūrėdamas tame, kas yra parduodamas, tikrinkite, kad jūsų okupacija bus neabejotinai apimta. Taip pat ieškokite bet kokios politikos, kuri yra specialiai nutaikyta į jūsų pramonę, kadangi gali pasirodyti, pasiūta pagal užsakymą politika yra labai naudinga.

Su 2013 tik už kampo, pasiruoškite ryškesnei finansinei ateičiai su Pajamų Apsaugos draudimu, tokiu būdu jūs galite spręsti savo finansus su jėga.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.