Judantis draudimas yra vertas investicijos.

parašė , 2012-05-06 19:35

ikas. Kai žmonės juda, yra daug, kad suplanuotų ir daug svarstytų. Daug daiktų turi būti sudėti, nauji namai turi būti paruošti, ir seni namai turi būti valyti anksčiau, negu jūs išvyksite. Judėjimas, kai sujungtas su rūpintis šeima ir aprišti laisvus galus darbe, gali būti užduotimi, kuri gali atrodyti triuškinanti. Tuo metu, kai judėjimas gali būti įtemptu laiku kreditai ir yra projektas, kurį daug žmonių nori pabaigti tiek skubiai kiek galima, svarbu neimti sutrumpinimų, kad jūs neapgailėtumėte skubotumo vėliau.

Iniciatoriaus draudimas apsaugos jūsų vertingus dalykus, kai jūs pasamdysite iniciatorius, kad padarytumėte judėjimą jums. Daug judančių kompanijų turės iniciatoriaus draudimo planus, kurie gali būti pridėti į sąskaitą judantiems mokesčiams
Tai padės jums bėdoje ir išgelbės jus laikas todėl, kad jūs turėsite tiktai užmokėti vieną sąskaitą už judėjimą ir už draudimo apsaugą be to. Taupymas ant judančio draudimo galėjo privesti prie vertybių jūsų naminiame, medziagos padangu remontui sugadintame, ir jūs galite ar negalite sugebėti finansiškai pakeisti šituos dalykus.

Senoviniai daiktai, šeimos baldai, šeimos relikvijos, papuošalai, porcelianas, patiekalai, stiklo dirbiniai, stikliniai stalai, apsirengimas, reikmenys, veidrodžiai, lengvos įrangos ir daugiau gali visi būti sugadinti per judėjimą. Tuo metu, kai judanti kompanija garantuos tam tikrą kiekį apsaugos jūsų vertingų dalykų per judėjimą, reta kompanijai garantuoti prieš nelaimingus atsitikimus, kad nėra jų klaida ar prieš trapius daiktus ar baldus, kuriuos jie nepakavo.

Judantis draudimas kainuoja tik pensus ant dolerio, ir jūs galite jaustis susilpnintas ir įsitikinęs, padangu restauravimo iranga žinodamas, kad jūsų namų dalykai ir vertybės yra tinkamai draudžiami tuo metu, kai jie yra pakuojami ir vežami nuo vienos vietos kitam. Nuo jūsų senelės vestuvinių patiekalų į plazminę "valstybę meninio" didelio ekrano, į valgomąjį stalą, kuris buvo jūsų šeimoje per daug šimtmečių, judantis draudimas gali padėti apsaugoti jus finansiškai, dengdamas pinigines vertes jūsų turto per judėjimą.

Jei jūs esate procese judėjimo ir negalvojote daug apie investavimą į judantį draudimą, susisiekite su savo vietine draudimo bendrove ar savo judančia kompanija, kad paklaustumėte, kas pasiekiama. Galimybės yra, jūs galite būti labai nustebintas tuo, kaip įperkamas nušvietimas žiniasklaidoje yra judantiems dalykams. Kiekis, kuriam jūs norėsite, kad jūsų turtas būtų apdraustas turi būti įvertintas ir pritartas draudimo bendrovės, tokiu būdu išmintinga pradėti šį procesą kelios dienos ar prieš savaites prieš tai, kai judėjimas turės įvykti.

Paruošimas yra vienas iš geriausių daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad priverstumėte jūsų namų judėjimą eiti tiek sklandžiai kiek galima. Ar jūs įveikiate šalį ar žemyn bloką, judėjimo procesas yra sunkus, ir pakenkimai gali įvykti turėti ignoruoti ar nenuspėjamos aplinkybės. Investuodama kapitalą į iniciatoriaus draudimą, jūsų šeimos manta bus finansiškai apsaugota, kai kažkas sugadinama, padėta ne vietoje, ar pakeičiama kai kuriuo atžvilgiu.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.