Jis yra kur? paklausimas jūs labai bijojote.

parašė , 2012-09-22 21:42

Tai prilygsta Finansinių metų galui vėl, ir tai reiškia laiką aukštos įtampos daugeliui šeimų. Specialiai tiems, kad darbas baltose apykaklės finansų profesijose, yra pats naudoti ar kaip aš, abu.

Jūs matydavote ženklus kasmet apie šį laiką, vyras, kurio atrodo, darbo laikas neturi jokio galo, mama, kuri buvo taip užsiėmusi, bandydama pakelti silpną neprieinamo vyro, kad ji vėluoja, paveždama vaikus nuo po mokyklinio rūpinimosi. Antrą kartą šią savaitę.

Net blogiau, yra krepšiai po akimis, trumpu saugikliu ir įtempimu. Oh, įtempimas. Jūs galėjote išpjauti orą su peiliu, tai backlinkai taip stora. Jūs žinote faktui, kad jis valgė riebų parduodamą išsinešimui maistą, kai jis yra išvykęs vėlai, ir jūs įtariate, kad jis pradėjo rūkyti vėl.
Bet kasmet, atrodo, jūs visi gramdote per ir liepos pradžioje, jūsų šeima eina savaitgalį toli. Niekas per toli, nors, todėl, kad galų gale tai yra tiktai liepa ir jam gali vėl paskambinti skubiai, bet bent jau jūs negalite visi imti atokvėpį anksčiau, negu jūs mažinsite apimtį į naują Kalėdų įtampą.

Šiais metais dėl vienos paskolos studentams priežasties, valandos buvo ilgesnės, įtampa buvo aukštesnė ir peilio kraštas, entuziastingesnė, negu tai kada nors turi, anksčiau ir paskui jūs gaunate paklausimą. Tas paklausimas! Toks, kuris laužo jus iš jūsų metinio svajingumo.

Jūsų vyras turėjo širdies priepuolį ir buvo skubiai išsiųstas į ligoninę greitosios pagalbos automobilyje.

Artėjant laikui, kai jūs pasiekiate ten, jis buvo stabilizuotas, ir neatidėliotina mirties grėsmė sklaido.

Ir tai yra laikas, kai jūsų baimė, iš tikrųjų prasideda todėl, kad jūs pažįstate šį vyrą. Jūs žinote, kad nepaisant to, ką jo kardiologas sako jam apie atpalaidavimą ir užėmimą daug laiko nuo darbo, jis jau pradeda jaudintis, kad jis neįneša savo indėlio, kad padėtų komandai.

Tai yra laikas, kad jūs žinote, kad, jei jis nesiilsi dabar, jis turės kitą ataką, ir kiti bus nuolatiniai.

Žmonės medicinos brolijoje sako mums, kad daug žmonių gali sugrįžti, kad dirbtų už 4 savaičių po širdies priepuolio ir kelių anksti kaip 2 savaitės.

Jei aš kada nors turiu širdies priepuolį, aš galiu patikinti jus kad galimybės mano žmonos, leidžiančios mane grįžti, kad dirbčiau serveriai.lt nuolaida tokiame trumpame laikotarpyje, yra tolimas.

Būtų 3 mėnesių šventė Muškietos Užutekyje, mano mėgstamoje poilsio vietoje Fidžyje. Būtų konsultacijų su dietologu, ir pašto širdies priepuolis lavina specialistą. Būtų masažų, ir jūs galite statyti savo pagrindo dolerį kad galimybės jos manęs išleidimo pasodinti prieš kompiuterį, yra lygiai ploni.

Tikras, mes vis dar turėtume visas namų išlaidas, kad užmokėtume tuo metu, kai mes esame išvykę. Paskolos atmokėjimas, narystė, draudimas ir taip toliau ir taip toliau.

Tuo metu, kai būtų gražu turėti pakankamai pinigų, kad užmokėtų už visa tai tik sėdintys aplink, tiesa yra, kad mes esame šeima kaip dauguma kitų. Didžioji dalis pinigų kuriuos mes uždirbame eina, kad palaikytų mūsų gyvenseną, užmokėti mūsų sąskaitas ir jeigu ne išėjimas į pensiją.

Ką mes tikrai turime, nors, kurį daug šeimų nedaro yra Traumos Draudimas. Taip pat žinomas kaip kritiška Ligos danga, Traumos Draudimas išmoka bendrąją sumą atveju pagrindinės ligos.

Širdies priepuolis, Vėžys, Smūgis ir Atidaryta Širdies chirurgija yra pagrindinės priežastys reikalavimams Australijoje, bet yra partijų daugiau.

Skirtingai nuo Privataus Sveikatos draudimo, jūs pasiekiate, kad apsispręstumėte, kiek jūs norite pasiekti kaip išmoka priklausomai nuo to, kiek Premijos jūs esate paruoštas užmokėti.

Pokštas turi spręsti, kiek dangos jūsų šeimai reikėtų. Tai yra, kur Finansinis Planuotojas kaip aš su draudimo specializacijos patirtimi gali įeiti patogus. Ne visi Finansiniai Planuotojai daro, taip būti įsitikinę, kad paklaus.

Ką jūs darote, kad pasiruoštumėte 1 3 galimybėje, kad jūsų šeimai smogs su pagrindiniu medicinos atveju prieš amžių 65?

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.