Jaunimo Kalėdų partija kontrolinio sąrašo planavimas

parašė , 2012-11-19 11:06

Kalėdos yra tik aplink kampą… Jūs pasiruošėte savo jaunystės Kalėdos Partijai dar? Jei jūs negaunate daiktų, judančių gerai iš anksto, užuot besigėrėjęs Kalėdų Atostogomis su jaunimu, jūs galėjote baigti tuo, kad buvote visiškai pabrėžtas ir praleisti vertingas galimybes paveikti jų gyvenimus ir tuos jų draugų ir šeimų.

Tikslas: Kas yra tikslas Kalėdų partijai? Yra tai evangelistic? Įvertinime? Paprastas šventimas? Užmegzti ryšius su bendruomene? Padėti skurstančiam?

Tikslo grupė: Kas yra tikslo grupė Kalėdos Partijai? Kas jūs norite lydėti Kalėdų Partiją? (amžiaus grupė, Krikščionys / ieškotojai, draugai jaunimo, tėvų, jaunimo

Jūs turėjote jau užrašyti datą ir laikas ir Partijos susitikimo vieta. Be to, jūs norėsite pridėti kryptis prie susitikimo vietos? Yra pasiekiamas žemėlapis? Apie kaip ilgai tai paims kelionę ten? Sudėtinga surasti?

Preliminari Kalėdų Partijos Programa, Koks veiksmas užpildys laiką per Kalėdų eglutė Kaune? PER PLANĄ ir turi ALTERNATYVAS. (pavyzdžiui. Ledlaužiai, dovanos keitimas, Biblijos studijavimas, Kino filmai, Dideli Grupės Žaidimai, ir taip toliau) Jei jūs panaudosite kitą susitikimo vietą, darydamas ant svetainės apžiūros iš anksto padės jums geriau ruoštis Kalėdų žaidimams ir veiksmui. Jei yra dovanos keitimas, kaip keitimas bus koordinuotas? Kalėdų Partijos Finansai

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.