Išvenkite bendrų spąstų, pirkdamas draudimą

parašė , 2012-12-12 23:06

Draudimas suteikia poliso savininkams gausią pašalpą. Ar jūs domitės apsaugojimu jūsų privačios nuosavybės, ar jūs domitės finansinės jūsų šeimos ateities apsaugojimu, tikėtina, kad automobilių ilgalaikes paskolos draudimo polisas ar gyvybės draudimo politika gali aprūpinti apsaugą, kurios jums reikia. Tuo metu, kai yra gausi pašalpa šitos politikos pirkimui šiandien, yra taip pat daug spąstų vartotojų, turi svarstyti, ieškodamas nušvietimą žiniasklaidoje, kurio jie reikalingas.

Ar jūs perkate nušvietimą žiniasklaidoje, kad apsaugotumėte jūsų šeimą prieš nelauktas sveikatos svarstomas problemas ar automobilių bėdą, kiekis nušvietimo žiniasklaidoje, kurį jūs perkate apibrėš kiekį apsaugos, kurią jūs gaunate iš savo politikos. Bendriausias spąstų vartotojų nukritimas į šiandien yra spąstai, kad nepirktų pakankamai nušvietimo žiniasklaidoje
Ši klaida gali privesti prie finansinės ir emocionalios įtampos, kurią šitie produktai yra apskritai projektuojami palengvinti.

Pagrindinė nauda pirkimo nušvietimui žiniasklaidoje yra finansinis pasveikimas, kurį politika gali aprūpinti, kai katastrofa muša. Pinigai, įsiskolinti jūsų tiekėjo, tikėtina bus iš nevilties būtini, jei jūsų transporto priemonė bus sunaikinta, ar rimtas sveikatos sutrikimas kyla. Jei jūs neperkate pakankamai apsaugos, nors, tai tikėtina pinigai, ilgalaikes paskolos jūsų tiekėjas duoda jums, kai katastrofos streikai nedengs visų jūsų sąskaitų.

Dėl šios priežasties, vartotojams būtina nupirkti pakankamai apsaugos. Kiekis apsaugos, kurios jums reikia priklauso nuo politikos, nupirktos. Jei jūs perkate gyvybės draudimą, pavyzdžiui, jūs turite nupirkti pakankamai apsaugos, kad suteiktumėte jūsų šeimai finansinį saugumą, jei jūs pravedate.

Jei jūs draudžiate vertingas prekes tokias kaip transporto priemonė ar dalykai jūsų namų viduje, jūs turite tiksliai įvertinti jų vertę ir kiekį pinigų, kuriuos tai paimtų, kad pakeistų juos. Darydamas taip, jūs būsite visiškai atgautas, jei jie bus sunaikinti. Kiti bendri spąstai yra klaida, greitos paskolos kad neapžvelgtų politikos terminų.

Kontraktas kurį jūs pasirašote su savo tiekėju turi savyje daug detalių, kurias jūs turite apžvelgti. Šitos detalės dengia įvairius tipus įvykių, nuo kurių jūsų politika apsaugos jus. Jūsų kontraktas taip pat apžvelgs įvykius, kurie panaikina kontraktą be to.

Didžioji dalis politikos suteikia vartotojams lygmenį apsaugos, kurios jie laukia. Kai kuriais atvejais, nors, jei protingas rūpinimasis nėra paimtas ar nuostoliai yra užsitraukti keliu, neapimtu jūsų politikos, jūsų tiekėjas galbūt neduoda jums išmokos, kurios jūs laukiate. Pirkdamas daug nušvietimo žiniasklaidoje, taip pat tinkamai apžvelgdamas jūsų kontrakto terminus, jūs galite išvengti šitų spąstų ir gauti draudimo pašalpą, kurią jūs užsitarnaujate.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.