Įsiskolinusi konsolidacija paskolina su blogu kreditu – 5 pranašumai

parašė , 2012-10-16 14:37

Jei jūs panėšėjate į milijonus kitų žmonių, susiduriančių su sunkiais laikais nuo finansinės perspektyvos, jūs tikėtina jaučiate girgždesį turėti sunkią įsiskolinusią naštą. paskolos Kreditinės kortelės, paskola, automobilių paskolos, prekybos centro kredito pranešimai – jūs vadinate tai, tai gali viskas būti skausminga. Prie savęs savarankiškai, galbūt atrodo, kiekvienas kredito instrumentas nėra taip bauginantis. Bet, jei jūs neskubate, kad sudėtumėte, kiek jūs esate skolingas visoje sumoje (ir psichiškai nesveikas kiekis, kurį jūs mokate mėnesiniame procentų sumokėjime), jūs galite jaustis daugiau negu truputėlį užvaldytas prie jūsų skolos. Tai yra, kur įsiskolinusios konsolidacijos paskolos pradeda atrodyti kaip protingas pasirinkimas.
Kas yra įsiskolinusi konsolidacijos paskola? Tai yra tiesiog būdas ridentis labiausiai ar visa jūsų didelio procento skola, tokia kaip kreditinės kortelės skola, į vieną, vieną paskolą. Yra daug šio paskolos tipo pašalpos. Yra 5 įsiskolinusių konsolidacijos paskolų pranašumai:

paskolos1. Kai jūs turite daugialypes kreditines korteles, skola gali tapti nekontroliuojamas greitai

Jei jūs panėšėjate į daugelį žmonių, jūsų įsiskolinusius melus formoje daugialypių skirtingų kreditinių kortelių ir kituose tipuose paskolų tokiuose kaip paskola ir automobilių užmokesčiai. Kai jūs žiūrite į kiekvieną kreditinės kreditai nuo 18 metu kortelės tvirtinimą individualiai, gali atrodyti, kad jūs turite valdomą skolos kiekį. Tačiau, kai jūs iš tikrųjų sudedate daiktus, jūs netikėtai suprantate, kad jūs galite būti bėdos creditas kalne. Artėjant laikui, kai jūs pasiekiate šį punktą, jūs mokate tiek daug procentų sumokėjime kas mėnesį, kurie nesugeba mokėti grynaisiais už viršininką labai apskritai. Buvimas įsiskolinęs sunkiai yra žiaurus ciklas.

2. Konsolidacijos paskola yra įstatyminis, saugus pasirinkimas

Konsolidacijos paskolos yra siūlomos kiekvieną dieną didžiausių bankų ir skolintojų pasaulyje. Kitaip tariant, jie nėra nelegalūs finansiniai instrumentai, skatinti paskolos ryklių ar kitų ūksmingų charakterių ekvivalento. Greičiau, šitie paskolų tipai yra visiškai įstatyminiai ir iš tikrųjų yra rekomenduoti vyriausiųjų finansinių patarėjų, kurie pataria žmonėms ant, kaip pasprukti iš skolos.

3. Konsolidacijos paskolos daro užmokesčius lengvus susidoroti

Didelė ypatybė šitų paskolų įkūrimo yra, kad, kreipdamasis vienas jūs galite liautis žongliruoti daugialypėmis kreditinės kortelės sąskaitomis, kurias šiuo metu siunčia jums skirtingu laiku mėnesio skirtingi skolintojai. Vietoj to, jūs turite vieną "tikslą", kad jūs turite atsiskaityti su kiekvienu mėnesiu. Kaip sąlyga tam, kad būtų pritartas tokiai paskolai, jūsų skolintojas gali paprašyti, kad jūs atsiskaitytumėte su jūsų kita skola ir/ar uždarytumėte kai kuriuos iš tų pranešimų.

4. Šitos paskolos paprastai leidžia jums gauti žemesnę visaapimančią palūkanų normą

Šio paskolos tipo didžioji dalis yra, kad jūs turėsite teisę daug žemesnei palūkanų normai negu, ką jūs mokate vidutiniškai per jūsų egzistuojančias kreditinės kortelės paskolas. Pavyzdžiui, mokėdamas tiktai 8 % vietoj 15 % ar 20 %, jūs galėjote sutaupyti tūkstančius dolerių per metus procentų sumokėjime (priklausomai nuo jūsų skolos bendrosios sumos). Tai reiškia, kad jūs galite padėti "papildomus" pinigus, kuriuos jūs taupote atgal jūsų paskolos viršininko kryptimi.

5. Paskolos padeda jums mokėti grynaisiais už jūsų skolą todėl, kad išmokos periodas yra apribotas

Gali atrodyti, kreditinės kortelės skola trunka amžinai. Tai yra todėl, kad jie yra atidarytas užbaigti finansiniai instrumentai ir nėra jokio "paskutinio" užmokesčio svetainėje. Teoriškai, jūs galėjote tęsti daryti savo mėnesinius kreditinės kortelės užmokesčius jūsų viso gyvenimo laiku be kiekvieno mokėjimo grynaisiais už tai! Antra, su konsolidacijos paskolomis, jūs turėsite iš anksto nulemtą paskolos periodą. Tai reiškia, kad po periodo 3, 5, 7 metai (ar bet koks jūsų paskolos terminų), jūs būsite visiškai laisva skola. Tai yra kažkas, kas yra labai sunkus žmonėms su daug kreditinės kortelės skolos įvykdyti.

Užuot tik ėmęs metodą "vaipymasis ir lokys tai" jūsų egzistuojančios kreditinės kortelės skolos naštos kryptimi, svarstykite protingas alternatyvas, kurios gali padaryti jūsų finansinį gyvenimą labiau valdomą ir gauti jus be skolų skubiau.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.