Įkvėpimui: gražių medinių namų projektai

parašė , 2017-03-30 22:25

Argi ne keista, kad įmonė, kurios veiklos sritis yra mediniai namai ir jų statymas, vadinasi „Mano vila? Visiškai nekeista, jeigu prijauti mediniams namams ir suvoki jų grožį bei praktiškumą viename. Praktiškumas – tai lengvos, lengvai apdirbamos ir naudojamos medžiagos bei pigesnės statybos. Kartu ir gana šiltas bei sandarus statinys. Na o grožis – tiems, kas tikrai mėgsta miško gaivą ir šviežio medžio kvapą. Štai kokių gražių medinių namų projektų galima pažiūrėti ir gauti iš jų įkvėpimo.

GABI

NamaiŠviesaus medžio dviejų aukštų namas. Patiks tiems, kam nepatinka ryškiai oranžinės spalvos namai, kam jie per daug asocijuojasi su pirtimis ir vakarėliais kaimo sodybose. Balta mediena taip pat gali būti lakuojama skaidriais lakais ir pasilikti tokios neutralesnės spalvos. Namas gali turėti puikią terasą ir net unikalų medinį balkoną. Tokį namą tikrai norėsis pastatyti pas save sklype ir jame gyventi ilgai ir laimingai. Jis dailus ir primena klasikinius skandinaviškus namelius, kurie yra baltos ar balkšvos spalvos, klasikiniai, su mediniais langais. Šio namo pilnas plotas yra beveik 60 kvadratinių metrų, taip pat dar beveik 47 kvadratinius metrus sudaro mansarda ir balkonas, kur galima įrengti sau nuostabias poilsio erdves.

EXPO

Tai paslaptingumą ir tamsesnes spalvas mėgstančių žmonių namas. Jeigu GABI buvo lyg lengvas vasaros dvelksmas, nuteikiantis kūrybai, tai EXPO yra lyg sunkus akmuo. Tvirtas medinis namas, kurį matai ir žinai – čia tavo namai. Jis yra vieno aukšto, kuris sudaro apie 80 kvadratinių metrų, taigi, čia sutilps ir didelė šeima. Tai klijuotų rąstų gyvenamasis namas, nudažytas tamsiomis medžiagomis.

CHRISTIES

Baltas namas, net neatrodo iškart, kad yra medinis. Tačiau savo architektūra vis tiek žavi. Tai tas variantas, kada pasirinkta namą šiltinti iš išorės, taigi, pačias medienos tekstūras ir ornamentiką pamatysite tik užėję į namo vidų. Namas turi plačius vitrinos tipo langus ir leidžia gyventi šviesesnėje aplinkoje. Turėtų patikti mums, šiauriečiams, taip besiilgintiems šviesos ir šilumos. Jos suteiks platūs langai ir šviesios spalvos.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.