Gyvybės draudimo svarbumas

parašė , 2014-02-07 20:54

Kai mes esame jauni, mes manome, kad mes esame nenugalimi. Kadangi mes manome, kad mes esame nenugalimi, mes negalvojame per daug apie tai, kas įvyktų po mūsų praėjimo. Jei jūs turite šeimą, jūs turite galvoti tuo, kas įvyktų, jei jūs netikėtai pravesdavote, net jei jūs esate jaunas, ir jūs manote, kad jūs gyvensite į senatvę. Tai yra tuo, kam gyvybės draudimas yra. Tuo metu, kai dauguma mūsų nemėgsta galvoti apie mūsų mirtį, mes turime visi numatyti, galvoja, kaip mes galime garantuoti, kad žmonės, kuriuos mes mylime sugebės tęsti gyventi gyvensena, prie kurios jie yra įpratinti net po mūsų praėjimo.
Gyvybės draudimas panėšėja į visus draudimo tipus, jūs mokate už tai ir besitikintis, kad jūs niekada neturėsite panaudoti to. Tuo metu, kai jūs neplanuojate turėti panaudoti tai bet kuriuo metu netrukus, tai yra gražus apsauginis tinklas, kad turėtų, kai jūs tikrai praėjote netikėtai. Mintis yra tokia, kad jūs užmokėsite gyvybės draudimo premijas per savo gyvenimą. Tai leis jums turėti pinigų sumą, kuri bus pasiekiama jūsų pasipelnytojui. Pinigų tikslas užmokės už bet kokias gyvenimo galo išlaidas tokias kaip laidotuvės, be to rūpintis bet kokia skola, kurią jūs galite turėti savo vardu. Daug žmonių taip pat mėgsta paimti tai žingsnis toliau ir garantuoti, kad jie turi pakankamai nušvietimo žiniasklaidoje savo mylimiems vieno dolerio banknotams, kad padarytų apgyvendinimo užmokesčius ir tęstų gyventi būdu, kuriuo jie buvo. Tai ypač svarbu, jei jūs esate svarbiausias tiekėjas savo namų ūkiui.

Gyvybės draudimas yra ypač vertingas tiems, kas turi vaikus. Kai jūs turite vaikus, jūs turite galvoti, kaip jie rūpinsis per jų gyvenimą. Tuo metu, kai dauguma tėvų tikisi būti gyvi, kad pamatytų jų vaikus į pilnametystę, nelaimingi atsitikimai vyksta. Gyvybės draudimas bus ten su nelaimingu atsitikimu, vyksta. Tai finansuos, kuris leis jūsų sutuoktiniui sugebėti tęsti rūpintis jūsų vaikais net jūsų nebuvime.

Kadangi mes niekada nežinome tai, kas ketina įvykti rytoj, geriau užimti daug laiko šiandien, kad suplanuotų tai, kas galėjo įvykti. Gyvybės draudimas yra pasiekiamas daugelyje skirtingų tipų, ir jūs galite išsirinkti, kiek gyvybės draudimo jūs norėtumėte nupirkti. Jei jūs turite vyresnius vaikus, kurie nereikalingas, kad sutuoktinis rūpintųsi jais per vaikystę į pilnametystę, jūs galite nuspręsti turėti mažiau gyvybės draudimo. Jūs galite nuspręsti tik turėti politiką, kuri apims pagrindines gyvenimo galo išlaidas. Jei jūs norite garantuoti, kad jūsų sutuoktinis ar jūsų vaikai bus atsipalaidavę net ant jūsų praėjimo išreiškiant finansais, jūs galite išrinkti turėti dešimtis į šimtus tūkstančių dolerių gyvybės draudimo nušvietime žiniasklaidoje.

Planavimas priekyje šiandien duos jums dvasios ramybę rytoj. Niekas nemėgsta galvoti apie jų rašomąjį stalą, bet apmąstymas to dabar ir prašymas tų manytas į gyvybės draudimą, padės garantuoti, kad net ant jūsų praėjimo savarankiškai ir jūsų vaikų bus gerai rūpintas. Tai verta laiko ir apsvarstymo dabar, kadangi tai bus neįkainojamas vertingas dalykas atveju jūsų mirties.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.