Geriausi 3 klaidų žmonės daro, atmesdami šeimos šventės draudimą

parašė , 2014-05-11 23:38

Nepriklausomai nuo kur jūs einate, ir nesvarbu kaip ‘malonumas’, jūsų maršrutas yra apibūdintas brošiūroje, jūs būsite vis dar statytas tam tikriems pavojams. Ir jei jūs einate su savo mylimais vieno dolerio banknotais, mažiausiai, jūs galite padaryti, yra pirkimas geras šeimos šventės draudimo nušvietimas žiniasklaidoje. Bet apie tuos, kas primygtinai reikalauja, kad jie gali gyventi be to? Sekantis yra tik trys rimtos klaidos, kurias jie paveda.

Niekada Matas Ateitis, Pagrįsta Praeitimi

Yra tų, kas yra linkęs įkurti jų sprendimus dėl to, kaip jie galbūt sekėsi praeityje be bet kokios apsaugos. Šis požiūris yra dažnai randamas vyresnėje ‘demografinio sprogimo metu gimusio vaiko’ kartoje – tie, kas važiavo kadangi anksčiau, negu kreditines korteles ir mobilaus ryšio telefonus egzistavo ir kas dažnai prisieks plonu nenaudingumu gauti šeimos šventės draudimo nušvietimą žiniasklaidoje
Galų gale, jei jie išgyveno praėjusius dešimtmečius be apsaugos, tada nėra jokios priežasties, kuria jie netikėtai bus pavojuje, teisingai? Daiktas su šiandienėmis aplinkybėmis yra, kad mes dabar žinome rūšį apie pavojų, mes esame statyti kiekvienai pavieniui dienai. Kas, jei jūs turite širdies priepuolį tuo metu, kai Kalifornijoje, ir jus nusiunčia į vietinės ligoninės ICU? Jūs negalite net pradėti apibūdinti labiausiai tikėtiną išlaidomis šimtuose tūkstančių dolerių – kurio jūs galbūt išvengėte su deramu nušvietimu žiniasklaidoje. Jūs buvote jaunesnis, galbūt laimingesnis praeityje; šiandien jūs esate pavojų daug pasigailėjime, prašom padaryti savo pasirinkimus išmintingai.

Alkoholio vartojimas

Kai jūs ir jūsų šeima esate atostogaujant, tai yra beveik visada duotas, kad tam tikrame punkte per jūsų kelionę jūs galite dalyvauti kažkokiame socialiniame gėrime. Jūs turite turėti galvoje, kad, net jei jūs nupirkote tai, kas atrodo kaip šarvuotas, nepraleidžiantis oro šeimos šventės draudimas, tam tikri nelaimingi įvykiai, kurie yra kitaip apimti politikos tampa pašalinimu, kai tik alkoholio buvimas yra nustatytas. Pavyzdžiui, eismo įvykiai yra paprastai dengiami, bet jei jūs sukeliate minėtąjį nelaimingą atsitikimą todėl, kad jūs suvartojote dvi pilnas to nuostabaus ispanų vyno stiklines, netikėtai nesėkmė yra pašalinta, ir jūs nesugebėsite padaryti reikalavimą. Politika keičia audringai tik tikrinimą smulkus šriftas – bet keli taiko pašalinimo principą nepriklausomai nuo sunaikinto alkoholio kiekio, tuo metu, kai yra tų, kurie leidžia tam tikrą slenkstį. Nieko nepaisant, punktas yra paprastas: tik todėl, kad jūs turite politiką, netikėtai nepriimkite požiūrio "velnias, gali rūpintis".

Skaičių ignoravimas

Šeimos šventės draudimo nušvietimo žiniasklaidoje gavimas susitraukia iki skaičių balanso: pinigai kuriuos mes turime užmokėti už paslaugas (medicinos ir kitas), kai daiktai neina kaip lauktas. Jungtinės Karalystės Užsienio reikalų ministerijos kelionės patarimas negalėjo būti aiškesnis, kai jis nesako niekada kelionės be geros politikos. Iliustraciniais tikslais, jei kažkas rimto vyksta jums ant Amerikos Rytų pakrantės ir jums reikia orinio greitosios pagalbos automobilio, kuris gali sulaikyti jus prie tiek daug, kiek 45.000£, ir tiek daug, kiek 20.000£ reisiniam skrydžiui, neštuvams ir gydytojo palydai nuo Australijos. Ir tie yra tiktai ‘švelnesni’ skaičiai. Tikrai, jei jūs žinote potencialiai aukštą kainą apie ligoninės gydymą ir lyginate tai su neįtikėtinai žema daugumos padorios politikos kaina, neturi niekada būti jokio argumento?

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.