Galima turėti mažą įmonę ir būsto savininkų draudimo polisus kartu?.

parašė , 2012-07-24 11:16

Šiandienėje visuomenėje, draudimo reikalingumas nėra niekada tolimas nuo mūsų. Net su tiek daug bedarbystės, einamasis sveikatos priežiūros klubas draudimo reikalingumas pasiekė nacionalines proporcijas, ir yra po daug debatų dėl vyriausybinių atsakymų. Bet tai nesustoja ten. Aukšto bedarbystės lygio normos auklėjo dvasią inicijavimo, kuris nebuvo pamatytas per dešimtmečius, ir daugeliui jų vadovauja lauke skurdaus biudžeto ir naminių rūsių. Su šia piniginio apribojimo rūšimi, bus mažos įmonės ir būsto savininkų draudimo polisų reikalingumas būti kita tema viršuje nacionaliniams debatams?
Skirtumai Tarp Mažos įmonės Ir Būsto savininkų Draudimo Planų

Kai jūs iš pradžių gavote savo būsto savininkų ir nuomininko draudimo polisą, jūs siekėte apdrausti apylinkes savo gyvenamojo ploto, taip pat kaip tos erdvės turinius. Baldai, elektronika, mementos, visi jie yra fiziniai objektai, kurie turi būdingą vertę jums ir jūsų šeimai. Tai yra dvasia už būsto savininkų ir nuomininko draudimo polisų, kad pakeistų tai, kas sunaikinama, kadangi geriausiai kreditas gali, piniginiam kiekiui. Verslas ir būsto savininkų draudimo planai negalėjo būti skirtingesni.

Mažos įmonės draudimo polisai nėra niekas kaip kitos draudimo polisų rūšys. Gamta verslo turėjimo ir valdymo neša su tuo skirtingą lygmenį pavojaus draudimo bendrovei negu turėjimas namų ar automobilio, ir yra daugoka kintamieji, apimti, kuris gali lengvai pakelti ar nuleisti tą pavojų kasdieniniu pagrindu. kreditai internetu Faktas, kad maža įmonė yra apibrėžta kaip vienas panaudojimas nuo vieno į po penkiais šimtais žmonių nepadeda reikalams, kadangi toks, kas yra iš tikrųjų atsakingas už bet kokį pavojų yra du: savininkas, ir jo draudimo bendrovė. Tai daro bet kokio sukurto verslo ir būsto savininkų draudimo poliso gamtą sunkiai paaiškinti.

Mažos įmonės Šiandien

Su šiandiene ekonomika būdas, kuriuo tai yra, manoma, kad tie, kas nusprendė pradėti mažą įmonę savidarbui daro taip iš jų namų. Daugelis galbūt nepasakė jų draudimo bendrovėms to, ir prisiima daug didesnę riziką, negu jie supranta, nedarydami taip. Tuo metu, kai piniginiai pavojai, kad maža įmonė gali užsitraukti, kaip asmeninės sužalojimo bylos ar atsakomybės už gaminį bylos, nebus apimti po būsto savininkų politika, draudimo bendrovė turi žinoti, tokiu būdu jie gali pergalvoti pavojų tolimesnio turto draudimo.

Vienas pasirinkimas, kuris yra atidarytas iki draudimo yra sudomintas, turi sukurti jūsų savą verslo ir būsto savininkų draudimo poliso versiją, pridėdamas mažos įmonės atsakomybės draudimo raitelį prie jūsų einamojo būsto savininkų draudimo poliso. Tai būtina, jei jūs valdysite savo verslą iš jūsų namų, kadangi tai skiria teisiškai, prie ko bet kokie pretendentai atsakomybei prieš jūsų verslą turės prieigą finansiškai. Su šiuo raiteliu, pridėtu prie mažos įmonės ir būsto savininkų draudimo poliso, pretendentai negali paliesti jokių vertingų dalykų, tiesiogiai nepriklausančių verslui, kaip savininko namai, pavyzdžiui.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.