Tiffany lempos

Tiffany atgaminimo šviestuvai – kodėl perka tokį?

parašė , 2012-11-17 09:04

Jei jūs vertinate apšviestos dažytos stiklinės grožį tada, Tiffany šviestuvai yra tuo, ko jūs ieškote. Ryškios spalvos stained stiklinės, spindinčios temdytame kambaryje, hipnotizuoja į stebėtojo akis. Lengvas išsiveržimas nuo Tiffany stained stikliniai šviestuvai gaubtai yra taip intensyvus, jūs randate save abejojantis, kaip tokia mažytė elektros lemputė gali sukelti tokį šviesos intensyvumą! Tiffany šviestuvai kuria draminį padarinį į bet kokį kambarį.

Tiffany šviestuvai gaubtai yra konstruoti iš rankos įpjovimo, poliruotos ir suformuotos stained meninės stiklinės dalys. Varinė folija yra suvyniota aplink kiekvieną dalį stiklinės, suklijuotos tada sulituotas su vadovavimu. Jūs galite laikytis kai kurių linijų, sėklų ar burbulų stiklinėje…, jie nėra defektai, bet natūralus stiklinės grožis.

Original Tiffany šviestuvai gali nueiti milijonams dolerių, bet jūs galite atgaivinti originalius Tiffany žvilgsnius ir spalvas su atgaminimu daug pigesne kaina. Šitos šviestuvai yra begaliniai gražūs meno kūriniai, kurie prideda grožį ir šilumą į bet kokį dé Dievuliau!. Jie gali apšviesti bet kokią aplinką – keitimą visos atmosferos kambario – nepridėdami nieko daugiau kaip tik Tiffany šviestuvai!

Grožis ir originalios Tiffany šviestuvai elegancija yra matomi kokybiškame atgaminime Tiffany šviestuvai. Jie yra padaryti iš puikiausios kokybiškos stiklinės. Kaip tik taip, kaip juvelyras gali identifikuoti aukštos kokybės brangakmenį prie jo aiškumo ir blizgėjimo…, puikių lempų žinovas gali pripažinti aukštos kokybės stiklinę prie jos žėrinčio grožio.

Tiffany šviestuvai yra padarytos, naudodamos rankų darbo procesą, tai prideda kitą priežastį, kodėl ne į šviestuvais yra tiksliai tas pats – kiekviena dalis yra sukurta artistiškai, duodama atsargų apsvarstymą stikliniam pasirinkimui, statybai, ir puikiai detalei. Jūs žinojote, kad atgal Tiffany Studijų dienas, Louis C. Tiffany turėjo visą moterų kūrimą/projektavimą gėlių ir natūralios šviestuvai, tuo metu, kai vyrai buvo atsakingi už geometrines šviestuvais? Tai buvo todėl, kad Louis suprato, kad moteris turėjo geresnę akį gamtai ir gėlių temoms, jie paėmė į ją kaip antys drėkinti. Ir vyrai – ką mokslininkai sako pasirodo geriau erdvinėje supratimo užduotyje – turėjo didesnį sugebėjimą geometriniams projektams. Galbūt štai kodėl jo šviestuvai pasirodė tiek nuostabios… todėl, kad jis panaudojo geriausius protus savo šviestuvai temoms…, niekas nebuvo kelta… tik natūraliai tekant nuo Tiffany žaliuzės kūrėjų protų.

Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.