Oras jamaikoje

Ką jūs turite žinoti apie Jamaikos orą

parašė , 2012-12-11 07:15

Anksčiau kelionės kur nors atostogas, pažiūrinčias į orai Šventojoje, yra būtinas. Yra tam tikrų vietų, kur oras tipiškai seka tendenciją, kaip Jamaikos oras, bet vis dar gyvybinis, kad jūs neskubėtumėte, kad ištyrinėtumėte būsimą prognozę. Tai gali padėti jums geriau ruoštis orui, su kuriuo jūs susidursite.

Oras Jamaikoje yra apskritai šiltas ir saulėtas, kuris yra viena iš pirminių priežasčių, kad tai yra toks populiarus atostogų taškelis. Be to, į žavų peizažą, gražius paplūdimius ir unikalią kultūrą, Jamaika yra puiki vieta nueiti atostogas. Nesvarbu, koks orai Šventojoje “tipiškai” yra, vis dar svarbu, kad jūs žinote gamtines sąlygas.

To priežastis yra oras, retkarčiais keičiasi retkarčiais. Yra metų laikų, kai labiau tikėtina lis. Paskutinis daiktas kurį jūs norite padaryti yra planas weeklong atostogos ir turi pasilikti viešbutyje dėl blogų sąlygų. Nors tai gali atrodyti labai neįtikima, galimybė egzistuoja Jamaikos orui, kad naikintų jūsų atostogas.

Kita priežastis tikrinti gamtines sąlygas yra nepaprastai aukštai temperatūrai. Daug žmonių planuoja atostogas Jamaikai dėl šilto klimato Jamaikoje. Tačiau, kai temperatūra yra per aukšta, tai gali skubiai tapti nepakenčiama. Net, tikrindamas temperatūrą įvairius “sezonus” jūs galite gauti mintį, kai suplanuoti atostogas. Jei jūs einate vasaros viduryje, karštis gali būti ganėtinai sunkus turėti reikalo su, bet, žinoma, kainos, kad skristų bus daug pigesnės.

orai Šventojoje taip pat paveikia, kokį apsirengimą jūs atnešate greta jūsų. Jamaikos oras yra lengvesnis suplanuoti negu dauguma maršrutų todėl, kad tipiškai jums reikia šilto oro apsirengimo ir daug maudymosi kostiumėlių. Bet jei lietus yra būsimoje prognozėje, išmintinga supakuoti lengvą paltą ar kai kuriuos džinsus. Tai padės jums sulaikyti taip šiltas ir sausas kiek galima, kurį jūs normaliai nesakytumėte, kalbėdamas apie Jamaiką.

Yra gausių vietų, kur jūs galite gauti informaciją apie gamtines sąlygas prieš ėjimą atostogas. Vienas iš lengviausių šaltinių tinkle yra orai Raseiniuose Kanalo žiniatinklio svetainė, kur jūs galite surinkti Jamaikoje ir skubiai apžiūrėti ateinantį orą. Daug Jamaikos kelionės svetainių ir poilsio vietos svetainių turi oro informaciją jums, kad pažiūrėtų į be to.

Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.