Orai karibuose lapkriti

Karibų oras – geriausi ir blogiausi mėnesiai nueiti

parašė , 2013-01-13 08:21

Karibų jūra traukia atostogautojus dėl ištisus metus saulėto oro, švelnios temperatūros ir vėstančio brizo. Bet uraganinis sezonas gali naikinti viską.

Vidutinis Karibų orų prognozė yra paprastai viduryje į viršutinius 80-uosius per dieną dauguma metų mėnesių. Dauguma vietų turi menką skirtumą aukštoje temperatūroje. Krituliai yra paprastai švelnūs išskyrus nukritimo mėnesius.

Karibų Temperatūra vidutinė aukšta temperatūra daugumai Karibų maršrutų svyruoja nuo žemų 80-ųjų Farenheitas per žiemos mėnesius į vidurį – į viršutinius 80-uosius Farenheitas per vasarą, pagal Pasaulinę Meteorologinę Organizaciją.

Kai kurios vietos tokios kaip Cozumel ir Kaimano Salos mato dieninius maksimumus viršyjant 90 laipsnių orų prognozė.

Vidutiniai nuosmukiai yra paprastai 70-aisiais išskyrus šiaurinius maršrutus tokius kaip Bahamos.

Mėnesiniai Krituliai Tuo metu, kai Karibų temperatūra yra nuosekli, krituliai keičiasi labai nuo vieno maršruto kitam.

Arubos sala turi sausą peizažą su maksimaliais krituliais lapkritį apytiksliai 3 colių orų prognozė su viršūne beveik 15 colių Dominikai.

Krituliai padidėja dažnyje ir trukmėje mėnesius birželio per lapkritį dėl uraganinio sezono.

Viršūnė lietui per tą sezoną yra rugsėjis ir spalis, kurie yra mėnesiai su orai Šventojoje lankytojais daugumos maršrutų srityje.

Karibų Uraganinis Sezonas Karibų uraganinis sezonas oficialiai bėga nuo birželio 1-osios iki lapkričio 30-osios kasmet.

Karibų jūra, Meksikos įlanka ir Šiaurės Atlanto veidas 11 atogrąžinių ciklonų vidurkis (audros ar audros, kurios vystosi į uraganus), kasmet, pagal Nacionalinį Uraganinį Centrą Nacionalinėje Oro Paslaugoje.

Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.