Dantu protezavimas kaune

Dantų protezavimas Kaune

parašė , 2012-06-21 19:24

Dantys – maži, bet iš tiesų svarbūs bunos ertmės organai, be kurių nebūtų galima nei normaliai kalbėti, nei valgyti, nei šypsotis. Deja, tačiau ne visuomet dantys būna sveiki ir gražūs. visgi reiktų džiaugtis gyvenimu būtent šiais, o ne žilos senovės laikais. Kodėl? Todėl, jog dabar yra daug visokių gydymo būdų, kurie leidžia gyventi pilnavertį gyvenimą ir nebijoti prasižioti.

Vienas iš tokių odontologinio gydymo būdų – protezavimas. Dantų protezavimas – tai danties kietųjų audinių anatominės formos ir spalvos restauravimas. Gerai ir tai, kad nebūtina vykti kur nors į tolimas šalis. Dantų protezavimas Kaune, Vilniuje ar dar kur nors kitur yra visiškai suprantamas dalykas.

Šių laikų protezai gaminami naudojant tikslias, modernias technologijas. Didelis dėmesys skiriamas ne tik funkcionalumui, bet ir estetiniam grožiui.

Dantų protezai būna dviejų rūšių – išimami bei neišimami. Dažnais atvejais patariami tie, kuriuos galima išimti. Juos galima fiksuoti užraktais, teleskopais, sijomis ir t.t.

Skaityti visą straipsnį “Dantų protezavimas Kaune” »

Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.