Draudimo spragos, ant kurių vieši nuostolių vertintojai maksimizuoja

parašė , 2014-08-06 15:21

Draudimo bendrovės visada pardavinėdavo save, vaizduodamos jų kompanijas kaip doros, ‘geraširdės’ organizacijos, pasiruošusios padėti jums atveju bet kokio pavojaus. Nors jie yra naudingi vertingų dalykų saugojime, jie yra vis dar firmos. Tai reiškia, kad jų svarbiausias tikslas gauna naudą ir lieka versle. Vienintelis būdas jie gali padaryti, tai garantuoja, kad mokestis outs yra toli daug žemesnis negu visaapimančios premijos, užmokėtos.

Vienas iš pokštų draudimo bendrovių naudojimo, kad padarytų, kuris įveda spragas, kad padėtų jiems vengti išmokėti kompensaciją kai kuriems iš jų klientų, kai reikalavimai yra registruoti. Laimei jiems, dauguma žmonių neatkreipia dėmesio į ‘smulkų šriftą’ prieš draudimo popierių pasirašymą. Jie todėl noriai patiki save draudimo kontraktams be visapusio terminų ir numatomų ‘spragų’ supratimo
Taip, kas vyksta, kai jūs paduodate į teismą dėl reikalavimo ir jūs esate sukrėstas sužinoti, kad jums negali išmokėti kompensaciją dėl tam tikros spragos? Tai yra tiksliai, kur vieši nuostolių vertintojai įeina. Jie meta draudimo bendrovėms iššūkį ant spragų derėtis dėl teisingos kompensacijos. Kai kurios iš bendrų spragų, su kuriomis jie turi reikalo apima:

Dviguba Tragedija

Kai kurie žmonės praranda savo turtą per dvigubą tragediją., Pavyzdžiui, jūsų namui gali smogti uraganas ir vis dar būti sušluojamas potvynių. Tokiu atveju, kai kurios draudimo bendrovės gali tiktai išmokėti kompensaciją jums, jei abi tragedija yra apimta nepriklausomai nuo sekos, kurioje tragedija įvyko. Todėl, jei jūs buvote apimtas uraganams, bet ne potvyniams, jūsų reikalavimas bus turbūt atšauktas. Vieši nuostolių vertintojai tačiau, gali susitarti dėl jūsų pretenzijos padėti jums vengti kristi auka tokiai spragai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Egzistuojančios anksčiau Sąlygos

Daug draudimo bendrovių neišmokės kompensaciją jums, jei jūs registruosite reikalavimą sąlygai, kuri egzistavo anksčiau apdraudimo. Pavyzdžiui, vėžio pacientas galbūt neturi naudos iš savo sveikatos draudimo, jei draudimo bendrovė atrado, kad jis buvo jau diagnozuotas anksčiau kreipimas dėl draudimo garantinio fondo. Dažnai draudimo bendrovės nuostolių vertintojai klaidingai jungia naują egzistuojančios anksčiau sąlygos pakenkimą, kai jie yra iš tikrųjų nesusiję. Kitaip tariant, būsto savininkas galėtų paneigti jų reikalavimą neteisingai su egzistuojančia anksčiau sąlyga. Vieši nuostolių vertintojai yra labai paslaugūs ypač atvejais, kur aukos nebuvo daug žinančios apie egzistuojančią sąlygą, ir kaip pakenkimas yra įvertintas.

Geriausias būdas išvengti kristi auka tokioms spragoms visapusiškai skaito politiką dėl atitinkamų draudimo dangų. Nepasirašykite nieko, nesuvokdamas terminų ir sąlygų. Be to, jei jūs manote, kad jūs galvojate apie draudimo išmokos sisteminimą, susisiekiate su viešu nuostolių vertintoju.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.