Draudimo patikrinimo paslaugos – jo svarbumas

parašė , 2013-05-02 23:07

Gydytojams, ligoninėms paskola bedarbiui ir sveikatos priežiūros įstaigoms, kurios yra versle išgelbėti gyvybę, draudimo naudos patikrinimas yra daug darbo reikalaujanti užduotis. Draudimo patikrinimo paslaugos yra svarbi dalis medicinos sąskaitos pateikimo proceso ir vaidina pagrindinį vaidmenį sveikatos priežiūros tiekėjo reikalavimų paneigimo vadybos programoje. Pasiūlytas profesinių medicinos sąskaitos pateikimo kompanijų, sveikatos draudimo patikrinimo paslaugos padeda grupei ir specialioms praktikoms ir ligoninėms tikrinti paciento aktyvų nušvietimą žiniasklaidoje draudimo bendrove ir patikrinti, ar pacientas turi teisę suplanuotoms medicinos procedūroms.
Tinkamumo greitos paskolos patikrinimo procesas turi būti atliktas anksčiau, negu pacientą įleidžia į ligoninę. Paslaugos aprūpino dangą patikrinimu mokėtinos pašalpos, ko mokesčių, ko draudimo, franšizių, įsigaliojimo termino, kantrios politikos padėties, tipo plano ir nušvietimo žiniasklaidoje detalių, plano pašalinimo, reikalavimų pašto adreso, referrals ir išankstinio leidimo, maksimumo iki gyvos galvos, ir daugiau.

Draudimo tinkamumo patikrinimas yra reikiamas žingsnis medicinos sąskaitos pateikimo procese. Yra daug priežasčių, kurios daro sveikatos draudimo patikrinimo paslaugas būtinybe. Kad išvengtų reikalavimo atmetimo, kiekvienas sveikatos priežiūros tiekėjas turi patikrinti draudimo tinkamumą ir pacientų nušvietimo žiniasklaidoje pašalpą, anksčiau, negu pacientui pateiks medicinos paslaugas. Arba dar, tai galėtų privesti prie problemų tokių kaip užlaikyti užmokesčiai, dalys internetu padidintos klaidos, reikalingumas perdaro, ne užmokestis reikalavimų, kantraus nepasitenkinimo ir daugiau.

Draudimo tinkamumo ne patikrinimas privestų prie problemų tokių kaip užlaikyti užmokesčiai, perdarytų, padidintos klaidos ir kantrus nepasitenkinimas. Visa tai pabraukia svarbumą draudimo patikrinimo sveikatos priežiūroje.

Draudimo Patikrinimo Paslaugos Greitam Apmokėjimui

Outsourcing draudimo patikrinimo paslaugos būtų geras pasirinkimas sveikatos priežiūros profesionalams, kurie neturi laiko tausoti ant draudimo naudos patikrinimo. Outsourcing medicininio draudimo patikrinimo pašalpa yra:

Greičiau ciklams sąskaitos pateikimas

Greitas pritarimas ir leidimas

Supaprastinta darbų eiga

Pažemintas pavojus

Sumažintas grąžintų reikalavimų skaičius

Pagerintas užmokestis ir kolekcijos

Sveikatos draudimo patikrinimo specialistams, pavadintiems draudimu verifiers, paveda medicinos sąskaitos pateikimo kompanija dirbti artimai su tiekėjais ir pacientais. Jie dirbs su pacientais, užbaigtu kanceliariniu darbu, ir patikrins kantrią informaciją su draudimo vežėju, kad maksimizuotų apmokėjimą ir pagerintų pajamų ciklą. Jie taip pat atliks visus paskesnius procesus, garantuos, kad reikalavimai yra atitikti ir siunčia atgal rezultatus tiekėjui. Jie taip pat susisieks su draudimo tiekėju, kad praneštų trūkstamą informaciją, kreipimus, ir kitus tinkamus daiktus. Draudimo tinkamumo patikrinimo procesas apima daug žingsnių:

Priimdamas pacientą suplanuoja nuo ligoninės ar klinikų per FTP, elektroninį paštą ar faksas

Patvirtinimas pacientų draudimo nušvietimo žiniasklaidoje ant visų preliminarinių rinkimų ir šalutinis (jei taikomas) mokėtojai

Demografinės informacijos patvirtinimas

Paciento atnaujinimas atsiskaito

Ryšio palaikymas su pacientais dėl papildomos informacijos jeigu būtina

Atnaujindamas sąskaitos pateikimo sistemą su tinkamumu ir pašalpos detalėmis tokiomis kaip nario asmens tapatybės dokumentas, grupės asmens tapatybės dokumentas, nušvietimo žiniasklaidoje pradžia ir galo datos, ko užmoka informaciją

Draudimo patikrinimo paslaugos ir jo svarbumas sveikatos priežiūros pramonėje reikalauja dalyvavimo profesionalų sėkmingam rezultatui.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.