Draudimo kainos judančių automobilių įstaigos automobilių aikštelės struktūroje onsite automobilio

parašė , 2013-04-16 11:55

Neseniai, aš buvau apdovanotas įdomia problema onsite automobilio detalizavimo verslininko. Mobilus automobilio detalizavimo verslininkas sudarė kontraktą su labai didele turto valdymo įmone, kad turėtų paskola bedarbiams išimtines teises padaryti automobilį, besitvarkantį ant jų ypatybių. Viena iš ypatybių buvo ganėtinai didžiulė iš tikrųjų, ir kompanija siūlė erdvę jiems, kad padarytų plovimą, bet padarė jį privalomą, kad visas valymas turėjo būti padarytas tame specifiniame rajone. Tai ganėtinai paplitę, bet tai yra taip pat didžiulis iššūkis. Gerai taip kalbėkime, būsiu mes?
Pirma, dėl to tai reiškia, kad jūs turite perkelti transporto priemones, ir jūs tada darote kamerdinerio tipo automobilių aikštelę, ar ėjimą ir gavimą raktų įstaigos pastate, ir grįžimo ir judėjimo automobilių į besitvarkantį rajoną, tada grįžimas automobiliai, ir raktų valdymas palaiko. Jei jūs esate rūpinimesi, greitasis kreditas globoje, ir transporto priemonės kontrolėje, kad jums reikia "Garažo Prižiūrėtojo Atsakomybės draudimo" ir tai nėra pigu.

Turto vadybininkas gali norėti, kad jūs turėtumėte $3 milijonų atsakomybės draudimo rezultatą užbaigtoms operacijoms, garažo prižiūrėtojo atsakomybei, ir $1 milijonas už atsitikimą. Jie taip pat norės būti papildomai apdrausti, kas reiškia, kad jūs neturite galimybės rodymo jiems pažymėjimas draudimo ir paskui tinkamai aplaidumo apie politiką po to.

Dabar tada, su visa tuo žinomu jūs turite paimti tokį pranešimą, garantuojantį jus pastato ir užbaigto išskirtinumo monopolija? Gerai, yra DIDŽIULĖ laiko kaina taip pat, jei jūs turite perkelti automobilius aplink, jis visiškai greitoji paskola prisuka su jūsų momentu ir didina jūsų draudimo normas; visas rūpinimasis, globa, ir kontrolė transporto priemonių ant atsakomybės draudimo pusės, ir jūs turėsite nelaimingus atsitikimus kaip automobilių stovėjimo vietas, ir struktūra turi daugiau nelaimingų atsitikimų žymiai negu net užsiėmusios miesto gatvės. Tada yra svarstoma problema su vairuotojo pažymėjimu, pažiūrėkite, aš pamačiau pasiekiamą darbo jėgą aplink miesto centrą Jungtinėse Valstijose, ir tai gali būti kartais šiek tiek mažiau negu pageidaujama.

Aukštuminio pastato įstaigos pastatų turto vadybininkai visada nori pritvirtinti plovimą ir detalizavimą komandų požeminiame kalėjime ir paskui tiktai, kad duotų jiems mažą erdvę, kad dirbtų nuo to, kadangi tai yra premija. Tačiau judėjimas automobilių aplink tik visiškai sunaikina bet kokią Šešių Sigma gamybos efektyvumo rūšį. Kartais jūs galite padėti paslaugos rašytojo ar kamerdinerio pardavėją į įėjimą į automobilių stovėjimo vietą, kad paimtumėte nurodymus ir kamerdinerio automobilius į plovimo ir detalizavimo rajonus.

Mes padarėme tai, dirbdami su draugystės paslaugomis su Standartine Automobilių aikštele, ir jūs galėtumėte norėti taip pat mesti pagalbines paslaugas taip pat, galbūt su kitais automobilio paslaugos pardavėjais mokesčiui ar komisija jūsų paslaugos rašytojams ar "lietaus gamintojams" aka; komerciniai žmonės. Iš tikrųjų aš tikiuosi, kad jūs prašom svarstysite visa tai ir galvosite ant to.

Papildoma Užuomina:

Los Angeles Times publikavo gana keliantį nerimą straipsnį, neseniai tituluotą; "Los Andželas Pasirūpina Kelkraščiu Nepaklusnus Kamerdineris, Statantis automobilį," Martha Groves 2012 m. lapkričio 16-ąją, kuri išdėstė galvosūkio; "Skraidinkite naktį kamerdinerio automobilių aikštelės operacijas, ir trūkumas atsakomybės už pakenkimą ir vagystę skatina Los Andželą svarstyti verslo reguliavimą."

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.