Draudimas turi jus supainiotas? pabandykite šituos patarimus!

parašė , 2012-11-19 11:20

Bet kokios draudimo rūšies turėjimas gali būti gyvenimo taupytoju. Nuo įėjimo į sudužimą jūsų transporto priemonėje, į sveikatos sutrikimo turėjimą, jūs galite taupyti daug pinigų, būdamas paruošiamas iš anksto. Paprastai yra mėnesinis užmokestis, bet tai blykšta palyginti su tik ėjimu į gydytoją be draudimo. Kartais gydytojo vizitas be bet kokios rūšies draudimo kainų daugiau, negu jūs moka metus draudime!

Pirkdamas bet kokią draudimo rūšį, būti įsitikinęs, kad užpildys bet kokias paraiškas, kreditai be uzstato kurios yra reikalingos sąžiningai. Atsakymai ant jūsų paraiškos bus panaudoti, kad nustatytų daug daiktų, apimdami kainą. Pajamų mokestis iš darbo užmokesčio ar informacijos apie paraišką falsifikacija gali privesti prie problemų vėliau, kai jūs registruojate reikalavimą
Įsitikinkite, kad viskas teisinga anksčiau, negu jūs pasirašysite paraišką.

Derinkite aplink savo tiekėją, kad įsitikintumėte, kad jūs turite naudos iš visų nuolaidų, kurios yra pasiekiamos nuomininko draudimui. Jūs galite gauti nuolaidą link pragyvenimo gated bendruomenėje ir daugelyje kitų daiktų, kurių negalėjo svarstyti, kai jūs atidarėte savo politiką, kuri galėjo gelbėti jus pinigai.

Dažnai, yra keli tipai draudimo polisų, kurie gali būti nupirkti tuo pačiu metu nuo tos pačios kompanijos. pirma paskola nemokamai Jūs tiesiog norėsite paklausti, kas renka kiekvienus vežėjo pasiūlymus, ir bandyti susitarti dėl multipirkimo nuolaidos, jei jie nesiūlo to kaip standarto. Tai padės jums taupyti pinigus, ir dažnai jūs galite įgyti daug papildomos pašalpos ar bonusų.

Bet koks laikas jūs turite gyvenimo atvejį tokį kaip santuoka ar vaikai įvyksta ar kai jūs turite gyvensenos pakeitimą tokį kaip vaikai, paliekantys namus į gerą, neskubate, kad įvertintumėte jūsų draudimo polisus, nustatyti jūsų naują poreikį ir kur jūs galite taupyti pinigus ar reikalingumą padidinti nušvietimą žiniasklaidoje.

Asmeniui su keliais papildomais doleriais, kad praleistų kiekvieną mėnesį kaip gauti paskola premijose politika su nuline franšize yra labiausiai garsinė. Investuodamas kelis papildomus dolerius, atvirus, jūs visiškai saugote save nuo kažko, kas galėtų įvykti. Ir jei tie keli doleriai neturi reikšmės jums tada, tai iš tikrųjų yra paprastas sprendimas.

Kad gautų geriausius kursus ant draudimo, tai dažnai moka, kad sukombinuotų visus jūsų policininkus po viena kompanija. Tačiau, nedarykite automatically, mano, kad tai būtų pigiausias maršrutas nueiti. Kartais multipolitikos nuolaida yra mažiau, negu ji turėtų turėti atskirą politiką su skirtingomis kompanijomis.

Jei jūs dvejojate lėšomis nuomininko draudimo, svarstote jūsų franšizių didėjimą. Aukštesnės franšizių priemonės nuleidžia mėnesinius užmokesčius, tačiau įsitikinkite, kad jūs sugebėsite suteikti lengvatines kainas, jei reikalingumas prieis. Mažesnis mėnesinis užmokestis yra naudingas, bet jei jūs baigiate tuo, kad negalite sutikti jūsų franšizę tada, jūsų nušvietimas žiniasklaidoje tampa nenaudingas.

Jei jūs neseniai perkėlėte ar pajudėjote, išmeskite viską, kuris jūs manote, kad jūs žinote apie draudimą. Federaliniai įstatymai ir reguliavimas yra turbūt tas pats, bet perjungimo miestai, grafystės, ir ypač išdėsto priemonę, jūs esate dabar po skirtingu vietiniu reguliavimu. Pasitikrinkite aplink visus lygmenis ir vyriausybinių draudimo skyrių šakas, kad sužinotumėte jūsų naujas teises ir pareigas.

Jei jūs nusprendėte, kad jums reikia daugiau, negu jūsų einamasis nušvietimas žiniasklaidoje, svarstote raitelio į jūsų einamąją politiką gavimą, užuot apsipirkęs kažkam naujo. Raitelio pridėjimas apskritai bus mažiau brangus negu nauja politika ir lengvesnis susidoroti. Jei jūs turite gerą sveikatą ir vis dar jaunas, tačiau, ji gali būti verta to, kad apsipirktų aplink.

Draudimas neturi būti sudėtingas ar nesudėtingas suprasti. Sekite pasiūlymus šiame straipsnyje, interpretuodamas draudimo polisus, kad padėtumėte jums priimti išsilavinusį sprendimą dėl jūsų nušvietimo žiniasklaidoje pasirinkimų. Nesvarbu tipas politikos, kurią jūs svarstote, šitie keli pagrindiniai patarimai gali supaprastinti procesą žymiai.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.