Draudimas tam, kad apsidraustų.

parašė , 2012-05-25 21:49

Genėjimas yra procesas, panaudotas investitorių, kad apsaugotų save nuo bet kokių nepalankių įvykių ateityje. Bendrame genėjime yra strategija, kuri yra įtraukta, kad apsaugotų jūsų investiciją vertybinių popierių biržoje ir padidintų naudą. Tam, kad apsidraustų, asmuo ar valstybės vientisumas reikia kito valstybės vientisumo, kad įsitrauktų į strategiją; šitos kitos partijos yra žinomos kaip priešingos partijos. Yra pinigai greitai skirtingų būdų apdrausti investiciją, tačiau jie visi susideda iš sutarčių tarp jūsų ir trečiosios šalies.

Skirtumas tarp Draudimo ir Besidraudžiantis
Draudimas yra pažadas kompensacijos specifiniams potencialiems būsimiems nuostoliams mainais už periodinį užmokestį. Draudimas yra suprojektuotas, kad apsaugotų finansinį gerai esantį asmens, kompanijos ar kito valstybės vientisumo nelaukto praradimo atveju.

Genėjimas truputį greitos paskolos panėšėja į draudimą. Akcijos pirkėjas išima draudimą turėti padėtą pasirinkimą. Tai reiškia, kad jis negali prarasti daugiau kaip 20 %. Spekuliantas tikisi gauti naudą nuo fakto, akcijos kainų nukritimo galimybė yra labai žema.

Genėjimas gali būti įgyvendintas būdų įvairovėje apimti akcijas, į keitimą mainytus fondus, ir draudimą, persiųsti kontraktus, keitimą, pasirinkimą, daug tipų perpriešingų ir išvestinių produktų, ir fjūčerių kontraktų.

Genėjimas ir draudimas yra pavojaus privacios paskolos sumažėjimo strategijos. Kai jūs perkate draudimo polisą, jūs mokate premiją, kad išvengtumėte pavojaus, neribodamas jūsų potencialių apdovanojimų. Genėjimas, antra, yra finansinė strategija, kuri apima pasiduodančią potencialią finansinę naudą, kad išvengtų finansinio pavojaus.

Genėjimo pavyzdys:

Manykite, kad jūs esate ūkininkas, ir jūs turite derlių grūdo, kuris bus paruoštas derliui po dviejų mėnesių. Pirkėjas siūlo užmokėti jums 5 dolerius per bušelį, kai jūsų derlius yra paruoštas. Jei jūs sutinkate priimti pasiūlymą, jūs rakinate kainoje, ir garantuojama, kad jūs uždirbsite bent jau 5 dolerius per bušelį nepriklausomai nuo to, kuo rinkos kaina yra, kai jūsų derlius yra paruoštas. Šiuo atveju, jūs esate apdraustas prieš būsimą kainų mažinimą žemiau 5 dolerių. Tačiau, jūsų užtvara taip pat riboja jūsų pajamas iki 5 dolerių, net jei grūdo kaina parduoda už daugiau negu šį kiekį, kai jūsų derlius yra paruoštas.

Draudimo pavyzdys:

Dabar priimkite, užuot siūlęs jus 5 doleriai per grūdo bušelį šiandien, pirkėjas siūlo jums kontraktą, kuris duoda jums teisę, bet ne įsipareigojimą, kad parduotų jūsų grūdą už 5 dolerius bušelis, kai tai paruošta derliui. Šiai teisei, pirkėjas kaltina jus 200 dolerių. Šiuo atveju, jūs esate apdraustas prieš būsimą kainų mažinimą žemiau 5 dolerių per bušelį. Tačiau, jei grūdo rinkos kaina yra aukštesnė negu 5 doleriai, kai jūsų derlius yra paruoštas derliui, jūs galite parduoti tai aukštesne kaina; tokiu būdu, jūs apdraudėte save prieš neigiamo aspekto pavojų, neribodamas jūsų potencialios naudos.

Sutaupykite iki 60 % ant Privataus užtvaros draudimo.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.