Draudimas, kuris!? labiausiai nelyginiai daiktai kada nors apimti

parašė , 2017-06-28 22:30

Kažkokiame punkte visų gyvenime, draudimas tampa būtinybe. Ar nušvietimas žiniasklaidoje yra reikalingas pagal įstatymą, kaip automobilio politika, ar prie apdairumo, tai yra virtualus įsitikinimas, kurį jūs turėsite apdrausti prieš praradimą. Malūno politikos prabėgimas (gyvenimas, namo, automobilis) yra suprantamas. Jei jūs prarandate savo namus potvynyje, jūs ketinate būti patenkintas, kad jūs turėjote nušvietimą žiniasklaidoje. Bet tada yra kitų, kurie priverčia jus įbrėžti jūsų galvą. Klausimo faktas yra, jei jūs norite užmokėti premijas, nesvarbu kaip keistas ar net neįmanomas scenarijus, kažkas apims tai. Yra kai kurie pavyzdžiai nelyginių, keistų, ir anapusinių daiktų, kuriuos žmonės apdraudė.
Užsieninis Pagrobimas

Taip, tai egzistuoja. Ir tai nėra tik vienkartinis atsitikimas; yra kompanijų Pietvakarių dalyse, kurios daro jų pajamas beveik išimtinai šalin apimti žmones, kai jie yra paimti į erdvėlaivį nežemiškų būtybių. Dauguma atvejų, tai veikia kaip ypatinga gyvybės draudimo forma. Jei kažkas bus pagrobtas svetimšalių ir niekada ne pamatytas vėl, šeimai, kurią jie palieka išmokės kompensaciją, manydama, kad jie gali įrodyti, kad pagrobimas įvyko. Kitos kompanijos siūlo labiau specializuotą to versiją, kad apimtų išlikusiuosius erdvės snauo jų psichologinėms ir medicinos kainoms. Vėl, atrodo, kad būtų labai sudėtinga įrodyti detalią informaciją ir susirinkti ant vienos iš šitos politikos. Joks įrodymas neegzistuoja, kurį bet kas rinko, bet (daug kaip tiesa), politika yra ten.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Liežuvis

Žmonės nupirko nušvietimą žiniasklaidoje visam vertingų kūno dalių būdui per tuos metus. Betty Grable, populiari filmo aktorė ir garbinamo žmogaus atvaizdo mergaitė 1940-aisiais, išėmė politiką dėl savo kojų vėsiam milijonui dolerių. Jennifer Lopez yra žinoma iš paskalų, kad turėtų ją garsus einantis po apimtas dešimt kartų taip daug, turi katastrofa atsitikti jai. Bet labiausiai nelyginė kūno dalis yra blogos reputacijos liežuvis legendinio Bučinio statytinio, Gene Simmons. Po to, kai gandai pasirodė, kad jis turėjo chirurgiją ant to, Simmons gavo politiką įsitikinti, kad jam išmokėjo kompensaciją tuo atveju, jei kažkoks fanatiškas aistruolis nukando tai. Pasakojimas tai sunku praryti, bet teisingas.

Loterijos Nugalėtojai

Ši politika galėtų net būti mažiau tikėtina išmokėti negu užsieninis pagrobimo draudimas. Jungtinėje Karalystėje, darbdavys gali nupirkti politiką, kad apimtų epizodus, išplaukiančius iš dviejų tarnautojų, išeinančių todėl, kad jie laimėjo loteriją. Tai turi būti bent jau dviem žmonėmis, ir jie negali turėti vieną bilietą. Šansai vieno tarnautojo, laiminčio loto, yra ploni; galimybė, kad du laimėjimo bilietai bus nupirkti žmonių, dirbančių bet kokioje vienoje kompanijoje nėra faktiškai niekas. Kiekvienas nori žinoti, jei Camelot Grupė, organizacija, kuri valdo Jungtinės Karalystės loteriją, nupirko tokį draudimo polisą. Jei du jų tarnautojų nugalėjo, kuris tikrai pakeltų kai kuriuos antakius!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas kartas kuriuo jūs kalbate su savo draudimo pardavėju apie jūsų automobilio uždengimą, mato tai, ką dar jie siūlo, tik malonumui!

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.