Dengdamas stogą – po gargždu – kas yra po asfaltu, metalu, mediena, kaučiuku ar molio plytelėmis

parašė , 2013-01-07 09:01

Įsivaizduokite, jūs esate padėtis ant šaligatvio, žiūrėdamas į vidutinį namą. Jūs matote atsarginį kelią, langus, paradines duris, ir kelią viršuje virš, jūs matote Stogo dangos. Stogas turi asfalto gargždą? Mediena dreba galbūt? Galbūt tai padaroma iš metalinių ar guminių plytelių? Ką jūs matote yra, kur centras eina, bet tai yra tuo, kas jūs nematote, kad iš tikrųjų turi reikšmę. Yra daugiau į stogo dangą, negu sutinka akį. Taip kalbėkime apie tai, kas tęsia, po gargždu.

Stogo dangos Denis

Mes išmokstame šliaužioti anksčiau, negu mes eisime, tokiu būdu, kalbėdamas apie stogo dangą išleistas mus prasideda nuo kvadrato vienas, paviršiaus plotas jūsų stogo, kuris yra padarytas iš medienos. Jūsų medienos stogo denis yra palyginamas su automobilių metalo kūnu. Tai įdiegiama ant pagrindinio namo rėmo viršūnės, kad duotų paviršiaus plotą ant, kuris įdiegti Gargždą. Be stogo denio, įdiegto ant jūsų namo, ten neturėtų niekur įdiegti jūsų Gargždo. Ir, žinoma, be gargždo, jūsų stogo denis pūtų toli dėl neapsaugojimo saulės, lietaus, sniego ir ledo ir ir taip toliau. ne patogių namų apskritai!

Ant Naujesnių Namų, faneros ar OSB valdybų lapai yra suversti ant viršūnės medinio išvaržos tvarsčio jūsų mansardoje, kad suformuotų stogo denį. Fanera ar OSB valdybos yra įdiegtos laiptuotame sudaryme su maža erdve tarp jų, kad leistų medienai plėstis ir sudaryti kontraktą kaip medienos karštis vasarą, ir vėsta žiemą. Vyresni namai dažnai turi ilgius 2″ x 6″ įdiegtas vietoj faneros ar OSB valdybos. Kai laikas ateina jums, kad pakeistų jūsų Stogo Sistemą, nepamirškite turėti savo Kalgarį, Dengiantį Stogo dangos Rangovo, keičia bet ką ir visą sugadintą medieną.

Atsiminkite, jei jūsų stogo denis pūna ar sugadintas bet kokiu atveju, žmonės, einantys ant jūsų stogo, galėtų potencialiai sutrūkinėti ar prasiveržti pro medieną, padarydami tolimesnę žalą stogo sistemai, toks dėl gargždo… ir asmeniui, kuris ėjo ant to! Tačiau, labiausiai stogo deniai gali atlaikyti truputėlį vandens ar ledo neapsaugojimo anksčiau, negu tai turės būti Apdailos medžiagos.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.