Dell nešiojami kompiuteriai kompiuterių apžvalga – paskutinė nešiojamojo kompiuterio serija,

parašė , 2013-01-04 12:55

Dell Inc yra Michael Dell proto vaisius. Tai laiko antrą padėtį po Hewlett Packard dėl kompiuterių pardavimų. Dell Nešiojami kompiuteriai palaikė padėtį buvimo geriausias nešiojamasis kompiuteris pramoninė kompanija JAV. Jie gamina personalinius kompiuterius ir net kitus periferinius produktus. Miškingas slėnis neginčijamai turi teisę būti rinkos lyderiu išreiškiant nešiojamaisiais kompiuteriais ir kompiuteriais. Miškingo slėnio nešiojamieji kompiuteriai yra efektyvūs ir elegantiški be to. Dell Inc štabai bazuojasi Apskritoje Uoloje, Teksasas. Miškingo slėnio nešiojamieji kompiuteriai sugebėjo įdėti į krepšį daug laurų, ir kompanijos istorija yra vadinasi, švytėdama visiškai.

Kodėl Miškingas slėnis yra taip populiarus? Kaip jie stovi rinkoje? Jie yra gera investicija?

Pros! Miškingo slėnio nešiojamieji kompiuteriai yra iš tikrųjų daug kaina, jei jūs einate, kad analizuotumėte kokybes. Dell Nešiojami kompiuteriai efektyvumas yra nepalyginamas. Sistemos vartojimas yra lengvas, ir kiekvienas neturi iš tikrųjų studijuoti nieko papildomo, kad valdytų Miškingo slėnio nešiojamuosius kompiuterius. Žvilgsniai yra tarp majoro plius punktai Dell Nešiojami kompiuteriai. Dell nešiojami kompiuteriai kompiuterių funkcionalumas visada ketina sulaikyti jus šypsojimąsi ir yra kažkas kiekvienam. Jūsų poreikis nebus niekada pastatytas į pavojų su. Vartotojai tvirtino, kad paleidimas yra lengvas, ir bet kas, tiesiai nuo studento profesionalui gali mėgti dirbti su Miškingo slėnio Nešiojamaisiais kompiuteriais.

Argumentai prieš! Per metus, Miškingas slėnis turėjo svarstomas problemas su kai kuriomis iš serijų, kurias jis pardavė, bet apskritai, Miškingo slėnio nešiojamieji kompiuteriai pastatė stiprų ir gerai užsitarnautą reputaciją. Viena likusi svarstoma problema tuo laiku yra su kliento rūpinimosi paslauga, kurią tuo metu, kai tai gerėjo ilgainiui dažnai neigiamai reiškia nuomonę klientai.

Kokios Linijos daro Miškingo slėnio pasiūlymus?

Miškingas slėnis iš esmės padalė savo diapazoną nešiojamųjų kompiuterių į dvi plačias kategorijas, jie būdamas verslo užrašų knygelės ir kliento ar vartotojo užrašų knygelės. Verslo klasės nešiojamieji kompiuteriai kaip Vostro ir Platumos serija yra daugiausia gaminti verslo klasei. XPS ir Studijos nešiojamieji kompiuteriai yra specialiau kliento rinkai, Inspiron linija pataikauja abiem tikslui.

Apačioje paminėtas yra trys Miškingo slėnio nešiojamojo kompiuterio linijos, kurios turi, yra didžiausi pardavėjai X-box 360.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.