Daugiau tarnautojo draudimo problemų supratimas

parašė , 2013-05-16 08:23

Nors yra tam tikrų skirtumų taisyklių ir reguliavimo, paskolos verslui sekto darbuotojo draudimo išmokoms, yra tam tikrų pagrindų, kurie yra taikomi per visas valstybes. Darbuotojų kompensacija yra privaloma, ir atsisakymas nėra leistas. Pagal įstatymo dabartinę būklę, yra tam tikrų faktų apie darbuotojų kompensaciją, kad tarnautojai turi žinoti. Gali būti svarbių pinigų sumų, kad atkurtų, ne tiktai hospitalizavimui, bet taip pat ir praleistoms darbo dienoms.

Reikalavimai

Tarnautojas, kenčiantis nuo susijusio su darbu sužalojimo, turi žinoti, kad kiekis, kuris būtų reikalautas, gali keistis, ir geriausia, kai situacija yra aptarta tarp teisininko ir draudimo bendrovės, kad išvengtų klaidų. Reikalavimai turi būti padaryti per 7 dienas ar bus svarstyti vėlai. Visi reikalavimai yra priklausantys nuodugniems tyrimams, ir kiekvienas gali laukti į 90 dienų, kad gautų aiškų atsakymą
Dažnai, sprendimai yra atidėti, tikėdamiesi, kad situacija "įsikurs", reikšdama, kad gydymo poreikis mažės, ir tokiu būdu kainos tampa žemesnės. Tačiau, specialistai pastebėjo, kad nėra jokių tokių atvejų su pagerinimais ilgainiui. Todėl, padarykite visa, kas galima, kad registruotumėte jūsų reikalavimą ir atsakytumėte jį tiek skubiai kiek galima.

Gydytojo pasirinkimas

Pirmiausia, darbdavys turi pasirinkti gydytoją. Po intervalo laiko, apibrėžto valstybinės teisės, tarnautojas gali išsirinkti sau savarankiškai. paskola bedarbiams Su tarnautoju gali elgtis asmeninis gydytojas, jei tai buvo pranešta darbdaviui anksčiau, negu sužalojimas įvyko. Jei yra medicinos tiekėjo tinklas, jau nustatytas, tai pradinis pasirinkimas yra kontroliuotas darbdavio, ir visas rūpinimasis bus patikintas tinklo viduje. Vienas toks tinklas siejasi su daug iš anksto įgaliotų gydytojų, kad elgtųsi su susijusiu su darbu sužalojimu. Reikalavimams galima būti užlaikoma iki 90 dienų, kada draudimo vežėjas privalo aprūpinti būtiną sveikatos priežiūrą.

Atveju Nedarbingumo

Keli žmonės žino, kad panaudojimo kompanija turi padėti jiems, jei nelaimingas atsitikimas gavo juos invalidas. Kompanija kurioje greitieji kreditai jie dirbo yra padėtyje, kad surastų alternatyvų darbą jiems, jei pasirodo, pirmas yra kenksmingas tarnautojo sąlygai. Anksčiau to, manoma, kad gydytojas pasako, jei tarnautojas yra vis dar sveikas darbui ar ne.

Jūs galite Tikėtis Savo Darbdavio?

Dauguma darbdavių vos žino bet kokias detales apie sukūrimą kompensacijos reikalavimų ir nesupranta šito įsipareigojimo, ar net bijosi darbo taip, todėl, kad jie bijo, kad tarnautojas kaip nors pabandytų apgaudinėti juos. Kai jūs informavote darbdavį, jie turi paduoti jus reikalavimo forma, kad jie galėtų padaryti oficialų darbuotojo draudimo bendrovės sužalojimo pranešimą. Šios formos kopija turi būti duota tarnautojui. Jūs turite gauti šią formą iš savo darbdavio tuoj pat ir taip pat siekti sveikatos priežiūros. Tačiau, jūs galite taip pat gauti vieną tokią formą prie savęs savarankiškai, tinkle, ir taip pat gauti būtiną dokumentaciją ir pagalbą. Gaukite pagalbą nuo internetinių išteklių, apibrėžtų svetainių ir teisininkų, kadangi šitie įstatymai gali būti labai sudėtingi ir gali būti priklausantys taisymams bet kuriuo metu.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.