Dantų protezavimas Kaune

parašė , 2012-06-21 19:24

Dantys – maži, bet iš tiesų svarbūs bunos ertmės organai, be kurių nebūtų galima nei normaliai kalbėti, nei valgyti, nei šypsotis. Deja, tačiau ne visuomet dantys būna sveiki ir gražūs. visgi reiktų džiaugtis gyvenimu būtent šiais, o ne žilos senovės laikais. Kodėl? Todėl, jog dabar yra daug visokių gydymo būdų, kurie leidžia gyventi pilnavertį gyvenimą ir nebijoti prasižioti.

Vienas iš tokių odontologinio gydymo būdų – protezavimas. Dantų protezavimas – tai danties kietųjų audinių anatominės formos ir spalvos restauravimas. Gerai ir tai, kad nebūtina vykti kur nors į tolimas šalis. Dantų protezavimas Kaune, Vilniuje ar dar kur nors kitur yra visiškai suprantamas dalykas.

Šių laikų protezai gaminami naudojant tikslias, modernias technologijas. Didelis dėmesys skiriamas ne tik funkcionalumui, bet ir estetiniam grožiui.

Dantų protezai būna dviejų rūšių – išimami bei neišimami. Dažnais atvejais patariami tie, kuriuos galima išimti. Juos galima fiksuoti užraktais, teleskopais, sijomis ir t.t.

Neišimami protezai gaminami tuomet, kai atsižvelgiama į šiuos dalykus: dantų anatomijos ypatumus, burnos gleivinės anatomiją. Mažesni pažeidimai dažniausiai gydomi trūkstamą danties dalį atnaujinant su porcelianiniu įklotu ar užklotu. Jeigu trūkumai yra rimtesni, žmogus skundžiasi sąkandžio bėdomis ar dantys nėra visiškai išsivystę, patariama įstatyti dantų vainikėlį.

Dantų protezavimas naudojant išimamus protezus patariamas tuomet, kai žmogus neturi daugelio ar netgi visų dantų.

Dantų protezavimas – tai nėra ypatingai sudėtinga procedaūra. Dantų restauracijai pakanka trijų ar keturių vizitų pas gydytoją. Pirmiausia išrenkamas tinkamas protezas, po to jam paruošiami dantys, o galiausiai naujas protezas yra pritaikomas.

Dantų protezavimas – puiki galimybė vėl džiaugtis nuostabiai kerinčiais dantimis. Visgi aukščiausi rezultatai yra pasiekiami abipusėmis (gydytojo ir paciento) pastangomis. Pacientas privalo rūpintis higiena, reikiamu laiku apsilankyti pas higienistą. Laikantis visų reikalavimų šypsena ilgai džiugins aplinkinius.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.