Daiktai, kad išvengtų, išimdamas gyvybės draudimo politiką

parašė , 2015-09-05 16:30

Gyvybės draudimo politika tarnauja kaip priemonė numatymo jūsų šeimos pragyvenimas po jūsų praėjimo. Tai turi taip pat ten apsigyventi, didžioji dalis jūsų skolos turi jūs turėti bet ką jūsų mirties laiku. Draudimo bendrovės turi taisykles vietoje, kuri garantuotų, kad piniginės sistemos, kurias jie išmoka yra dėl įstatyminės priežasties. Tai todėl būtų į jūsų pranašumą, kad išvengtų tam tikrų daiktų, kai jūs išimate politiką.

Dažnai reikia konsultuotis su brokeriu, kad gautų geriausią pasiūlymą jūsų gyvybės draudimui. Jis ar ji gali vesti jus aplink įdubas, kad duotų jums geriausią pasirinkimą. Yra kai kurie daiktai, kad išvengtų, kada jūs kreipiatės dėl draudimo. Židinys, į kurį jūs turite pažiūrėti, kad išvengtumėte, yra tuo, ką gyvybės draudimas būtų ir nedengti
Draudimo garantinis fondas yra ten kaip priemonė garantuoti finansinį saugumą šeimos nariams, ypač. Griežtos taisyklės todėl prisitaiko prie dangos, kurią draudimo bendrovė atsižvelgtų į jus turėti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daugumoje šalių, nepriimtina dalyvauti pavojingoje gyvensenoje, jei jūs norite išimti gyvybės draudimo politiką. Jie apima:

Pavojinga veikla: Pavojinga veikla turi reikalo su daugeliu skirtingų ekstremalaus sporto tipų. Dalyvavimas šiame veiklos tipe padėtų jus į žalas kelias ir galėjo būti mirties priežastis. Mirtis nebūtų natūrali mirtis, ir tai daro ją sudėtingą draudikui apdrausti jūsų gyvenimą.

Pavojingas Darbas: Kitas daiktas, kad išvengtų, kreipdamasis dėl gyvybės draudimo turi dirbti didelės rizikos aplinkoje. Tokios darbovietės dažnai aprūpina tai, ką pavadina darbuotojo kompensacija, ir jums ne būtinai reikia nepriklausomo gyvybės draudimo. Tačiau, jei jūs tikrai norėsite turėti papildomą draudimą, jūs užmokėsite daugiau ant jūsų premijų.

Kitas svarbiausias daiktas, kad išvengtų, išimdamas gyvybės draudimo politiką turi išvengti gyvensenos pasirinkimų tokių kaip rūkymas, sunkus gėrimas, būdamas per sunkus ir netinkamas. Rūkymą laiko transporto priemone į ligas tokias kaip vėžys, emfizema, ir kiti fiziniai sirgimai. Draudimo bendrovė todėl galvotų dukart prieš jums leidimą turėti dangą, kadangi tai bus brangu jiems, turi jūs tapti blogas. Tas pats prisitaiko prie bet kokio kito tipo neigiamo aspekto, kuris galėjo padaryti žalą jūsų fiziniam kūnui. Vėl, galima gauti gyvybės draudimą, bet tai bus už didelę jūsų kainą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Svarbu visada turėti galvoje kas daiktų išvengti, išimant draudimo polisą. Tik keli iš jų yra paminėti čia. Jie yra, pavojingas darbas ar veikla, ir gyvensenos pasirinkimai tokie kaip rūkymas. Tačiau, jūs sugebate gauti draudimą aukštesnėje premijoje. Tuo pačiu metu, turi šitas aplinkybių pakeitimas bet kokiu atveju, toks kaip sveikesnė gyvensena, pergalvojimas galėjo leisti gyvybės draudimo premijoms būti nuleistas.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.