Ccm muzikos įrašo kompanijos socialinių tyrimų 3 dalis

parašė , 2013-02-19 11:09

Vertės grandinės analizė

Vertės grandinės analizė susideda iš kitų komponentų, Muzikos įrašai ir repertuaro išsivystymas, įrašas, gamyba, rinkodara, dalijimas ir pagaliau parsiduoda mažmenomis. Tokios grandinės kaip gamyba, įrašydamos ir mažmeninis pardavimas yra labai dažnai outsourced, net prie Didelių Penkių (Warner Muzikos grupė, EMI Įrašyta Muzika, Visuotinė, BMG Pasilinksminimas ir Sony Muzikos Grupė).

Nuodugni analizė ir CCM operacijų apžvalga buvo užbaigtos, apžvelgdamos Muzikos įrašai problemas ir vidaus, ir išorinėse aplinkose.

Menininkai ir Repertuaro Išsivystymas: Kompanijų įrašas padėjo tiek daug pasiekiamų pinigų kiek galima į išvystymą jų grupių ir muzikos, muzikinio repertuaro ir kokybės, kad skatintų koncertus ir organizuotų keliones, kad paruoštų suvenyrus. CCM planuoja išplėsti savo gaminių liniją, kad apimtų daugiau muzikantų ir albumų ir išplėstų muzikinį žanrą, į kurį kompanija veikia.

Įrašas: Paprastai pagrindinės etiketės turi savo savas įrašo studijas, nors vis dar outsourcing ši vertės grandinės sąsaja yra galimas net tokių pirmaeilių kompanijų kaip Kolumbija ir EMI. Pirminės kainos atvyksta iš įrangos ir sumaišymo, kuris Kolorado atveju Kūrybiška Muzika buvo pigiausia kokybiška įranga nuo visų galimų.

Gamyba: kompaktinio disko gamyba paprastai ima 10 % savo kainos. Nėra per daug Muzikos įrašai gamintojų pasaulyje, kadangi proceso kainos daro rinką labai apribotą su rimtais įėjimo barjerais. CCM gamyba nėra labai brangus procesas dėl naudotos technologijos, nors kompanija negamino iš tikrųjų kompaktinių diskų, tai nupirko juos nuo tinkamų gamintojų, ir paskui tik kopijuodavo juos.

Rinkodara: veiksmas, prijungtas su rinkodara ir skelbimu tradiciškai, sudaro 30 % visų kompaktinio disko gamybos kainų. Kainų rinkodara sukombinuoja radijo ir televizijos skelbimą, išspausdintus katalogus ir pareiškimą spaudai, reklamines keliones ir kitus įvykius. Taip pat, pardavinėjančios kainos apima PR kelionių ir muzikos video ruošimąsi. CCM įvykių rinkodara apima: gyvas atlikimas, apimdamas alėjas, meninius Prekės gyvūnams svetainė, specialiai žiniatinklio svetainės pakėlimas ir naujos programos, kad įsigytų ir pasimokytų; viešumas, susidedantis iš transliavimo radijo, televizijos, interneto radijo, gyvena interviu per radiją ir televiziją, atspaudo pareiškimą spaudai ir apžvalgas, rodančias įvykių tvarkaraštį; pakėlimas – parduotuvėje, varžybose, rėmime, reklaminiame priede; ir elektroninio pašto rinkodaros metodai, apimantys mėnesinius naujienlaiškius.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.