Belaidis oras

parašė , 2012-12-31 07:47

Mūsų artimam žavesiui su Orai Jurbarke padeda kada nors augantis belaidės oro stoties populiarumas.

Belaidės Orai Jurbarke stotys yra prietaisai tam, kad nustatytų orą, temperatūrą, oro slėgį, drėgmę, ir kitus oro faktorius. Belaidės oro stotys yra didelės namams ar įstaigai su profesiniais vienetais, turėti asmeninio kompiuterio ryšius ir susietą programinę įrangą. Šitos profesinės belaidės oro stotys yra lengvos įdiegti ir turėti lankstumą, kad pakeistų pulto vietą, neturėdamos gręžti naujos duobės ir perkelti kabelį. Belaidės Oro Stotys yra labai naudingos ir yra aiškiai patogiausios visų oro instrumentų.

Daugelis šitų vienetų atvyksta su būdingu pavojaus signalų komplektu, kad įspėtų jus tam tikrų gamtinių sąlygų. Mano asmeninio vieneto pavojaus signalas yra tiktai sukeltas galbūt kartą per metus, bet kai jis daro aš žinau, kad yra kažkoks sunkus oras ant kelio. Priklausomai nuo modelio jūs renkate, temperatūra, drėgmė, barometrinis spaudimas ir kiti tipai oro informacijos tokie kaip vėjo matavimas gali visi būti kontroliuoti jūsų namų patogumo viduje. Žinoma, jei jūs turite pastatytą anemometre (vėjo matas) tada, jums reikia to, kad būtumėte esantis toli nuo bet kokių kliūčių dominuojančiam vėjui. Stogas yra apskritai gera vieta.

Belaidės naminės oro stotys naudoja radijo bangas, kad perduotų jų Orai Jurbarke matmenis nuo tolimų daviklių į esantį viduje parodymo pultą. Šis pultas gali ne tiktai pasakyti jums klimato skaitinius lauke, bet su lengvu, mygtukas pasakys jums sąlygas viduje be to! Kai kurie vienetai gali atvykti su keliais pultais, tokiu būdu jūs galite nustatyti vietą tada įvairiuose punktuose aplink jūsų namus ar sodą.

Belaidės naminės oro stotys tipiškai kainuoja daugiau, negu vyresni pranešti telegrafu vienetai, bet tai dažnai verta leisti papildomus pinigus patogumo padidėjimui. Prieš jūsų oro stoties pirkimo sukūrimą, jūs turite laikyti kelias svarstomas problemas susietomis su belaide skaitmenine oro stoties technologija: Gamintojai paprastai apibrėžia perdavimo diapazono reitingą, įkurtą “lauku,” reikšmė tiesioginio vizavimo linijos kelio be kliūčių (sienos, ir taip toliau. Padaryti labiau realistinį atstumų apytikrį apskaičiavimą reikalingas tarp komponentų jūsų įdiegime, rekomenduojama apžvelgti oro stoties įkurtą informaciją atskiram jūsų pasirinkimo vienetui.) Kita smulki problema gali būti radijo dažnio kišimusi (RFI). Apskritai kalbant, nors, tai nėra svarbiausias klausimas, kadangi yra milijonai belaidžių naminių oro stočių, veikiančių be bet kokių problemų. Pagaliau, aukštis, kur jūsų belaidė skaitmeninė oro stotis ketina būti įdiegta gali taip pat būti svarstoma problema dėl barometrinių spaudimo matmenų tikslumo. Daug stočių turi iki 330 pėdų perdavimo diapazoną, įveikdamos didžiąją dalį problemų, paveikiančių namines belaides oro stotis.

Taip pat, ir tai yra atvejis daugeliui žmonių, jei temperatūra yra jūsų vienintelės palūkanos, belaidis termometras gali būti viskuo ko jums reikia daug pigesne kaina negu pilna Orų prognozė Jurbarke stotis. Daugelis šitų oro stočių taip pat rodo radijo kontroliuotus laikrodžius, kurie yra tikslūs į antrą ir atnaujindavo kasdien automatically.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.