Baterijų naminei oro stočiai pasirinkimas

parašė , 2012-12-27 13:54

Oro instrumentai, tokie kaip naminės Orai Elektrėnuose stotys ar profesiniai portatyviniai oro metrai, yra naudingi įrankiai tam, kad kontroliuotų jūsų neatidėliotiną aplinką. Jie gali aprūpinti informaciją, kad jūsų vietinis oro vyras (meteorologas) nenegali. Išskyrus delninukus, kurie yra linkę būti panaudoti per kiaurus metus profesionalui, sportui, ir tyrinėjimo paraiškoms, naminės oro stotys yra linkusios būti populiariausios nukritime & žiemos mėnesiai, kai oras yra aktyviausias. Susidurkime su tuo, Orai Elektrėnuose pranešimai gali būti ganėtinai nuobodūs per vasaros mėnesius. Bet, yra kelios svarstomos problemos su oro stotimis, kurios trukdo jų atlikimui per žiemos mėnesius, ir šitos svarstomos problemos tampa akivaizdesnės tolimesnė šiaurė, jūs įeinate į norther Jungtines Valstijas ir Kanadą.

Baterijos. Kuo šaltesnis tai pasiekia, tuo blogesnis jie pasirodo. Dauguma automobilių baterijų (užlieta vedanti rūgštis & gilus ciklas), pasiūlys specifikaciją dėl atlikimo degradacijos kaip temperatūriniai pakeitimai. Deja aš turiu dar pamatyti tokią informaciją, pateiktą gamintojų NiMh pakartotinai įkraunamoms AA baterijoms ar kitiems tipams. Taip, aš maniau, kad aš parašysiu šį greitą straipsnį, kad duočiau jums kai kuriuos skaičius atsiminti…

Šarminės Baterijos… Galvokite šaldydamas Jus, gali laukti jų sugebėti aprūpinti valdžią jūsų išoriniams Orai Elektrėnuose stoties davikliams žemyn į apytiksliai 30 Farenheito termometro skalės (0 Celsijaus). Chemija pradeda turėti problemas žemiau šios temperatūros, ir jei jūsų baterijos yra gana naujos, jūs galite pamatyti silpnas baterijas nepasisekant apskritai (nors jie gali dirbti vėl viduje, kai tik jie šildo viršuje nedaug, prašom ne būtinai išmesti juos!)

NiMh Rechargeables… Žemiau Šitų baterijų šalčio sugeba pasiekti žemiau šalčio, maždaug žemyn į 15F (-10c). Bet, nors jie funkcionuos, jie praras tam tikrą gebėjimą, taip lauks, kad prikraus juos dažniau negu normalus, kad sulaikytų juos Kas Vyksta Kaune.

Ličio AA’s… Geriausias pasirinkimas Jie yra palyginti naujos Ličio AA telekameros baterijos prie Energizer & kiti. Litis yra patikimiausia chemija šaltame ore, nusileisdamas taip žemai kaip-20F (-30c). Atsiminkite, kad jie nėra pakartotinai įkraunami kaip kitos ličio ląstelės, ir neturi būti padėti NiMh AA įkrovos agregatas.

Dar viena pastaba. Atveju portatyvios rankos laikytų Orų prognozė Elektrėnuose instrumentų, ir naminių oro stočių su tolimais davikliais, kurie rodo LCD parodymus, jūs pastebėsite, kad net nepaisant to, kad jūs galėtumėte naudoti ličio baterijas, parodymas eina tuščia vieta tik žemiau šalčio. Tai yra todėl, kad LCD tampa neoperuojamas šąlančioje temperatūroje. Nesijaudinti nors. Ar sulaikykite metrą šalia jūsų, kol jūs neturite išimti jo matavimui, ar tiesiog manyti, kad prietaisas registruoja duomenis net nepaisant to, kad jūs negalite pamatyti parodymo. Naminės oro stotys rodys tolimus daviklio duomenis apie savo esantį viduje ekraną, tokiu būdu jūs žinosite, jei yra problemos.

Tai apie dangas tai. Nepasidarykite susinervinęs dėl savo oro stoties atlikimo, kol jūs nepabandėte ličio baterijų komplekto. Ypač, jei jūs esate į šaltą orą iki lapkričio!

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.