Balkonu stiklinimas

parašė , 2012-06-06 08:21

Kiekvienas nori turėti savo asmeninę erdvę. Vieni gyvena mieste, kiti kaime, vieni daugiabučiuose, kiti nuosavuose namuose. Kad ir kur yra gyvenamoji vieta, stengiamasi, kad ji būtų patraukli, saugi, komfortiška ir su tos vietos gyventojui patogiais įrengimais. Eksterjeras privalo bent jau neatstumti, o interjeras lepinti po darbų pailsėti norintį šeimininką. Viskas, kas įeina į sąvoką „būstas“, yra lyg mažos didelės dėlionės detalės. Be vienos iš jų dėlionė negali būti sudėta. Kokybiški langai, tvirtos durys – įprasta reiklesnio asmens būsto savybė. Pastarieji namo „ingredientai“ – lyg tarpas tarp privataus ir visuomeninio gyvenimo. Dabar joks daugiabutis, net ir dažnas naujos statybos nuosavas namas neapsieina be dar vieno tarpinio kampo – balkono.

Balkoną galima pavadinti labai įvairiai. Vieniems tai tiesiog prielipas prie sienos, kitiems – vieta augalams, tretiems užkandžiavimo ar skaitymo plotas. Taigi, balkonas tarytum „daugiaveidis“. Jis tinkamas įvairiai veiklai. Čia galima ir tiesiog pasimėgauti atsiveriančiu peizažu. Kadangi ši vieta suteikia tiek naudos, turi gražiai atrodyti bei derintis prie namo sienos. trokštant juo naudotis ištisus metus (net ir per šalčius) – būti įstiklintas.

Balkono stiklinimas pirmiausia nebloga investicija, kadangi jame visada būna šilta. Dar vienas pliusas, jei gyvenamoji vieta ten, kur vyksta intensyvus eismas. Tokiu atveju uždarius balkoną nepateks jokie teršalai. Taip sukuriamas dar privatesnis ir saviems poreikiams labiau pritaikomas kampas.

Balkono stiklinimas pranašesnis dėl daugybės kitų gerų dalykų. Apstiklinus, jis tampa saugesnis, taip pat žymiai pagerėja estetinis pastato vaizdas. Kaip rašyta, tai lyg papildomas šildymas. taip pat – investicija, kadangi padidėja būsto vertė. Kai norima triukšmo, šurmulio, tereikia praverti kurią nors dalį lango, o pavargus ir panorus tylos – tiesiog užverti ir atsiribojus nuo viso likusio pasaulio pasinerti į mėgstamą užsiėmimą.

Balkonų stiklinimą galima skirti į dvi rūšis. Pirmoji – rėminis balkonų stiklinimas, antroji – berėmis balkonų stiklinimas. Pastaroji patraukli tuo,kad iš lauko pusės atrodo lengvai, grakščiai, o vertikalių juostų beveik nesimato. Šis sprendimas itin tinka komforto ir elegancijostrokštantiems gyventojams.

Rėminė balkonų stiklinimo sistema gali būti stumdomoji arba varstomoji. Stumdomoji geresnė tuo, jog užima mažiau vietos. Be to, nesunku išimti judančias dalis ir nusinešus į kambarį išvalyti. Rėminė sistema yra saugi, balkoną galima užrakinti.

Balkonų stiklinimas aliuminiu – tai lyg paskutinis mados klyksmas. Balkonas, turintis aliumininį rėmą yra brangesnis, tačiau vertas savo kainos. Jie itin tvirti. Pagal šį kriterijų plastikiniai profiliai pakliūva į antrąją vietą, o mediniai – patys silpniausi. Dar viena gera žinia – aliuminio balkonų nereikia perdažinėti.

Aišku viena – balkono stiklinimas duoda nemažai naudos, tačiau trokštant tai padaryti, verta pasidomėti ir apgalvoti, kuris pasirinkimas labiausiai tiks.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.