Automobilio draudimas nuomojant automobilį

parašė , 2013-02-28 15:10

Šiais laikais vairuotojo pažymėjimo siekia vis jaunesnio amžiaus žmonės. Dauguma vos sulaukę 18 metų skuba į vairavimo mokyklas, o išsilaikę teises taupo pinigėlius išsvajotajam automobiliui. Tačiau šių dienų paslaugų sfera leidžia apeiti automobilio įsigijimą pasinaudojus automobilių nuoma Kaune. Tai puiki galimybė džiaugtis rezultatu tam nesugaišus ilgų metų norimo automobilio sumos taupymui. Taigi, į ką jaunieji vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį nuomojant automobilį?

Automobilio vizualinis stovis – tai dar ne viskas

Jauni vairuotojai dažnai automobilį pasirenka tik dėl jo išvaizdos, tačiau visiškai neatsižvelgia į jo nuomos sąlygas. Jiems svarbiausias dalykas – modelio naujumas ir graži išorė. Taip pat atsižvelgiama į kuro tipą, kadangi prabangų automobilį išlaikyti tampa tikrai brangu, todėl taupantys atsižvelgia ir į šį aspektą. Suprantama, kad svarbus ir automobilio dydis, kėbulo tipas, tačiau visi šie dalykai nusako tik automobilio vizualinę dalį, o pigi automobilių nuoma siūlydama automobilius taip pat „prisega“ ir tam tikras sąlygas, į kurias derėtų atkreipti dėmesį renkantis būsimą nuomojamą automobilį. Kiekvienam automobiliui gali būti pritaikytas skirtingas mokestis, terminas ar net draudimas.

Kam reikalinga frančizė?

Ilgalaikė automobilių nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma - automobilių nuoma Kaune


Tai galimybė draudėjui sumažinti savo draudimo įmoką ir sutaupyti brangų laiką. Kadangi autokugas.lt siūloma automobilių nuoma Kaune siūlo tik naujus automobilių modelius, o visų jų draudimų tenka pasirūpinti tam, kad išvengti didelių nuostolių, yra ieškoma papildomų sąlygų, leidžiančių šiek tiek sumažinti itin dideles draudimo įmokas. Atsarga gėdos nedaro, todėl tokios įmonės stengiasi dėl savo automobilių padaryti viską, kas yra jų galioje, tačiau visa kita priklauso nuo pačio vairuotojo. Dažnai nutinka taip, kad pigi automobilių nuoma pasiūlo klientui automobilį, o jo vairuotojas pakliūna į eismo įvykį, kurio metu buvo patiriami nuostoliai. Pigi automobilių nuoma iš draudimo sulaukia išmokos, automobilis yra sutvarkomas ir juo toliau galima naudotis. Tačiau tokios išmokos suteikimas kartais užtrunka kiek ilgiau, o įvertinus tai, kad nuostoliai menki – laukti neverta. Todėl draudžiant automobilį su frančize yra nustatoma frančizės suma, kurią turi padengti pats draudėjas. Tokių įmonių atžvilgiu, esant mažiems nuostoliams, yra daug pigiau vien dėl to, kad yra mokamos žymiai mažesnės draudimo įmokos, o už patirtus nuostolius turi susimokėti automobilius išsinuomoję asmenys.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį nuomojant automobilį?

Žadančius pasinaudoti paslauga, kurią teikia pigi automobilių nuoma, raginame atidžiai perskaityti visas sąlygas, o ypač atkreipti dėmesį į tas, kur kalbama apie automobilio draudimą. Jeigu automobilis yra apdraustas pilnu draudimu, tada jums neturėtų kilti jokių klaustukų dėl veiksmų eigos nelaimės atveju. Tačiau pastebėjus, kad automobilis yra padraustas su frančize, turėtumėte gerai apgalvoti ir įvertinti tai, jog įvykus bet kokiam eismo įvykiui jūs turėsite susimokėti nemenką sumelę pinigų už padarytą žalą. Todėl išsinagrinėkite visas automobilio nuomos sąlygas, o pastebėjus jus netenkinančius punktus geriausiai būtų ieškoti kito automobilio.

Nuo A iki Z

Prieš naudodamiesi automobilių nuoma Kaune savo sprendimą priimkite remdamiesi ne tik automobilio išvaizda ir spalva, tačiau ir būsimomis nuomos sąlygomis, kurios gali daryti didelę įtaką tolimesniam jūsų finansų planavimui.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ilgalaikes paskolos padės sutaupyti pinigų.